6 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان برای خانم ها

بدون دیدگاه
 

امروزه افراد در جست‌وجوی یافتن یک شغل با موقعیت کاری مناسب و حقوق پرداختی بیش از حقوق تعیین شده وزارت کار هستند. طبق گزارش‌های موجود میزان حقوق دریافتی افراد با مدرک کارشناسی ارشد بیش از حقوق سایر همکاران خود با مدرک لیسانس بوده است و این مسئله حاکی از تاثیر فزاینده مدرک تحصیلی بر حقوق دریافتی افراد است.

* یک شرکت فعال در زمینه رزرواسیون آنلاین نوبت، کارشناس ارشد برنامه نویس توسعه‌دهنده فول‌استک با حداقل 5 سال سابقه کاری استخدام می‌کند. فرد در این موقعیت شغلی حقوقی بین 25 تا 35 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. تسلط کامل به زبان‌های برنامه نویسی جاوا اسکریپت، اچ‌تی‌ام‌ال، سی‌اس‌اس، تسلط به مدیریت سرور، شبکه و امنیت در برنامه نویسی، توانایی کار با ابزارهای مدیریت پروژه مانند جیرا، ترلو و ام‌اس از جمله مهارت‌های لازم برای این شغل هستند.

* یک موسسه روانشناسی به تعدادی سوپروایزر متخصص خانم برای آموزش و نظارت روانشناسان نیازمند است. متقاضیان باید دارای سابقه کار، مدرک دکتری و پروانه نظام روانشناسی باشند. فرد در این موقعیت شغلی حقوق ثابتی برابر با 25 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. متقاضیان این شغل به صورت حضوری در دو شیفت کاری مشغول به‌کار می‌شوند. وجود بیمه تکمیلی، هدایا مناسبتی از جمله تسهیلات و مزایا این موقعیت شغلی به‌شمار می‌روند.

شرکتی فعال در حوزه گردشگری، آژانس مهاجرتی و مسافرتی، مسئول دفتر خانم با حداقل 5 سال سابقه کاری استخدام می‌کند. محل کار متقاضیان در محله نیاوران تهران بوده و فرد در این موقعیت شغلی حقوقی بین 25 تا 30 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. آشنایی با فرایندهای منابع انسانی و تسلط به آفیس از جمله مهارت‌های تعیین شده برای این شغل محسوب می‌شوند.

* یک هلدینگ بازرگانی مواد معدنی، سرپرست بازرگانی خارجی خانم استخدام می‌کند. افراد باید ضمن داشتن 5 سال سابقه کاری، دارای حداقل مدرک کارشناسی مدیریت، بازرگانی و یا کسب و کار باشند. افراد متقاضی باید سنی بین 35 تا 45 سال داشته باشند و حقوقی بیش از 35 میلیون تومان دریافت خواهند کرد. تسلط کافی به امور بازرگانی، تسلط کامل به زبان انگلیسی و روابط عمومی بالا از جمله مهارت‌های لازم برای این شغل هستند.

* یک شرکت فعال در زمینه تامین و پخش سراسری دارو به کل کشور، مدیر منابع انسانی خانم استخدام می‌کند. متقاضیان باید دارای حداقل 10 سال سابقه کاری مرتبط در صنعت دارو و یا سابقه کار مدیریتی باشند. همچنین، افراد باید دارای حداقل مدرک کارشناسی مدیریت، بازرگانی، مهندسی صنایع و یا کسب و کار بوده و حقوقی بین 35 تا 45 میلیون تومان دریافت خواهند کرد. تسلط بر قوانین و مقرارت کار و تامین اجتماعی، تسلط بر کلیه فعالیت‌های اداری و کارگزینی، آشنایی با ارزیابی و مدیریت عملکرد کارکنان از جمله مهارت‌های تعیین شده برای این موقعیت شغلی هستند.

* شرکتی فعال در زمینه سرمایه‌گذاری و مدیریت تولید و توزیع محصولات فرهنگی، مدیر مالی و حسابداری خانم استخدام می‌کند. فرد متقاضی ضمن داشتن سنی بین 30 تا 45 سال، باید دارای حداقل 5 سال سابقه کار مدیریتی باشد.

افراد باید دارای حداقل مدرک کارشناسی مالی و حسابداری بوده و به نرم‌افزار ورد در سطح مقدماتی و نرم‌افزار اکسل و سپیدار در سطح پیشرفته تسلط داشته باشند. کنترل و نظارت بر عملکرد حسابداری مالی، ارائه گزارشات ماهانه حسابداری، پروژ‌ه‌ها و تحلیل و تفسیر آمارهای مالی از جمله وظایف تعیین شده برای این موقعیت شغلی هستند.

اخبار
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید