اقدام جنجالی مادر بی‌رحم / کودکش را در فریزر حبس کرد / تنبیه عجیب شوهر

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ اقدام جنجالی مادر بی‌رحم / کودکش را در فریزر حبس کرد / تنبیه عجیب شوهر

2سال پیش شاردرا مک‌دونالد مادری در اورگان آمریکا، وقتی دید همسرش به او و نوزاد 13 ماهه‌اش بی‌اعتناست و به خانه باز نمی‌گردد، نقشه هولناکی کشید تا از این طریق همسرش را برگرداند. او برای عملی کردن نقشه‌اش از نوزاد بی‌گناهش استفاده کرد و او را مورد آزار و اذیت قرار داد.

این مادر بی‌رحم نوزادش را در فریزر قرار داد و بعد او را زیر دوش آب نگه داشت. او بدن نوزاد را بالا نگه داشته بود و سر کودک را زیر دوش آب نگه می‌داشت طوری که کودک دیگر نمی‌توانست نفس بکشد. او از صحنه‌های شکنجه کودکش ویدئو گرفت و برای همسرش فرستاد و در فضای مجازی منتشر کرد. شاردرا با انتشار این تصاویر نشان داد که از این طریق قصد دارد همسرش را به خانه بازگرداند و در غیر این صورت او به این کار ادامه می‌داد.

پدر نوزاد، کندریک نیل با دیدن این تصاویر بلافاصله پلیس را در جریان قرار داد و خود نیز راهی خانه شد. پلیس وارد ماجرا شد و زودتر از پدر به صحنه جرم رسید. وقتی ماموران پلیس رسیدند، صدای زنی را در داخل خانه می‌شنیدند که بلند بلند داد می‎زد و می‎گفت: تو ما را نمی‌خواهی. تو کودکت را نمی‌خواهی.

پلیس از شاردرا خواست تا در را باز کند. وقتی در باز شد، شاردار در حالی که نوزاد خیسش را در پتویی پیچیده و در آغوش گرفته بود، دیوانه‌وار به پلیس می‌گفت: این بچه کوچک را ببین. من نمی‌خواهم به او آسیب برسانم تنها می‎خواهم پدرش را تنبیه کنم.

کمی بعد پدر نوزاد رسید و ویدئویی را به پلیس نشان داد که شاردرا چه جنایت هولناکی را مرتکب شده و از این صحنه‌ها نیز فیلم گرفته است و در فضای مجازی نیز منتشرکرده است. بدین ترتیب با اسناد و مدارکی که در محل جنایت توسط پلیس کشف، مادر بی‌رحم دستگیر شد. در تحقیقات بعدی پلیس مشخص شد که شاردرا قبلا نیز به دلیل اقدامات مجرمانه محکوم شده است.

شاردرا در دادگاه بارها اعلام کرد که فقط خواستم همسرم را تنبیه کنم و ببینم که آیا او تسلیم می‌شود و به خانه بر می‌گردد یا نه؟ بنابراین بعد از بررسی پرونده و اظهارات متهم، جنایی قاضی این مادر بی‌رحم را به اتهام بدرفتاری جنایی، به 30 روز بازداشت در بازداشتگاه مولتنومه اورگان در آمریکا محکوم کرد.

اخبارجامعهحوادث
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید