فیلم | محکومیت رونالدو به ۹۹ ضربه شلاق در ایران ! / رابطه نامشروع اتهام آقای گل جهان !

بدون دیدگاه

ادعای عجیب یکی وکیل در باره کریستاینو رونالدو را در ادامه مشاهده می کنید.

نزدیک به دو هفته پیش بود که کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان با تیم فوتبال النصر برای دیدار با پرسپولیس به ایران سفر کرد. مردم ایرن استبقبال فوق العاده ای از او داشتند اما تعداد کمی آن قدر خوش شانس بودند که بتوانند شخصا با رونالدو دیدار داشته باشند . فاطمه حمامی نقاش کم توان ایرانی که تصویر رونالدو را نقاشی کرده بود یکی از این افراد بود. رونالدو از این بانوی با استعداد ایرانی استقبال گرمی کرد تا جایی که او را در آغوش کشید.

حالا ویدئویی از یک ادعای عجیب درباره حضور رونالدو در ایران و بغل کردن فاطمه حمامی پس از دادن هدیه به او را در ادامه ببینید.

جنجال پیراهن اهدایی رونالدو به فاطمه حمامی

بعد از دیدار فاطمه حمامی با کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی یکی از پیراهن‌ های ورزشی خود را به عنوان یادگار به فاطمه حمامی داد اما خانواده او پیراهن دیگری را به اشتباه با خود بردند.

باشگاه پرسپولیس بعد از حواشی ایجاد شده، پیراهن اهدایی از سوی رونالدو را تحویل برادر فاطمه حمامی کرد.

بعد از دیدار فاطمه حمامی با کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یکی از پیراهن‌های ورزشی خود را به عنوان یادگار به فاطمه حمامی داد اما خانواده او پیراهن دیگری را به اشتباه با خود بردند.

بعد از حواشی ایجاد شده در این زمینه، نهایتا برادر فاطمه حمامی با حضور در باشگاه پرسپولیس پیراهن اصلی را تحویل گرفت تا به خواهرش تحویل دهد.

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه‌ای
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید