سرمربی لیگ بازی نکرده مقابل پرسپولیس باخت!/ برابر پرسپولیس بمیریم!

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24، سرمربی لیگ بازی نکرد مقابل پرسپولیس باخت!/برابر پرسپولیس بمیریم!

سرمربی نفت آبادان قبل از مصاف با پرسپولیس نسبت به برخی انتقادهای نابه جا از عملکردش گلایه کرد.

 همشهری آنلاین عبدالله ویسی قبل از مصاف حساس تیمش با پرسپولیس در نشست خبری حضور یافت و صحبت های مهمی را درباره شرایط تیمش و برخی موضوعات دیگر بر زبان آورد.

مشروح صحبت های ویسی را در ادامه می‌خوانید:

**امیدوارم با دست پُر از آزادی خارج شویم
پرسپولیس برای نزدیک‌تر شدن به صدر جدول یا جدا نشدن از این جایگاه بازی می‌کند. ما هم تلاش می‌کنیم از انتهای جدول جدا شویم و شرایط خودمان را بهتر کنیم. بازی بسیار پُراسترس و پُرتنشی خواهیم داشت و امیدوارم بازی جوانمردانه و خوبی از آب دربیاید. امیدوارم با دست پُر از ورزشگاه آزادی خارج شویم.

**تماشاگران همه جا همراه ما هستند
بازیکنان انگیزه خاصی مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دارند. امیدوارم این انگیزه را داشته باشیم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. تماشاگران صنعت نفت همه جا همراه ما هستند. صنعت نفت تیمی دوست‌داشتنی است و کسانی هستند که بازی ما را از نزدیک تماشا کنند.

**حمله کردن جلوی پرسپولیس مرگ است!
تساوی برای ما بد نیست و خوب است. تساوی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هم برای صنعت نفت خوب است و ما برای نباختن و بردن بازی می‌کنیم. «باز» بازی کردن و حمله کردن مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مرگ است و نمی‌خواهیم تیم‌مان را با دستان خودمان نابود کنیم.

*غایبان نفت مقابل پرسپولیس؟
عباس قاسم و رضا امانی را به همراه نداریم، اما سایر بازیکنان کنارمان هستند.

**مشکلات مالی باشگاه های نفتی؟
تیم‌های نفتی همیشه همین‌گونه بوده‌اند. آیین‌نامه‌ای وجود دارد که می‌گوید نباید برای تیم‌های حرفه‌ای فوتبال نفت هزینه شود. همه مسئولان کمک می‌کنند، اما کار یک جا قفل می‌شود و بودجه‌ای که به ما می‌دهند، در حد حفظ تیم در لیگ برتر است. تیمی هزار میلیارد تومان بودجه دارد و ما با بودجه‌ای 80 میلیاردی، باید برای سقوط نکردن بجنگیم. مردم این جنگ را تحمل کنند.

**به خاطر مردم ماندم و کارم را انجام دادم
گفته بودم خوزستان لیاقت سهمیه آسیایی را دارد و باید این سهمیه را داشته باشد. گفتم که برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا باید اشک بریزیم، نه بقای تیم در لیگ برتر. با این حال گفتند که ویسی گفته سهمیه آسیایی می‌گیریم! 80 میلیارد تومان مبلغ قرارداد یک بازیکن می‌شود؛ چگونه با بودجه‌ای 80 میلیاردی تیمی ببندم که سهمیه آسیایی بگیرد؟ من از صنعت نفت رفتم، اما شاید به‌خاطر مردم بود که ماندم و کارم را با تمام وجود انجام می‌دهم.

**به بعضی پول می دهند و به بعضی نمی‌دهند!
خوزستان علاوه بر فوتبال، مهد پول است و ما روی نفت نشسته‌ایم! از کسی ایراد نمی‌گیرم، اما این مسئله ثبت شده که ما (اهالی خوزستان) نفت، گاز، آهن، خاک و آب داریم. به بعضی تیم‌ها پول می‌دهند و به بعضی‌ها نمی‌دهند که این مسئله تصویب شده است و نمی‌توان کاری کرد.

**دریافت اولتیماتوم از سوی باشگاه؟
وقتی تیم برای بقا در لیگ بسته شده است، به کسی اولتیماتوم نمی‌دهند. اذیت شدم و می‌خواستم بروم که با مشورت دوستان، تصمیم گرفتم در صنعت نفت بمانم.

گلر تیم ملی عراق در نتایج ما دخیل بود
فهد طالب دروازه‌بان اول یا دوم تیم ملی عراق است. وقتی یک دروازه‌بان به‌عنوان دروازه‌بان پنجم به تیم ملی دعوت می‌شود، می‌گویند او گلر تیم ملی است! شرایط طالب با ما جور نشد و او (در نتایج ضعیف صنعت نفت) دخیل بود. دیدیم ادن اِزار وقتی به تیم دیگری رفت، نتوانست همانگونه باشد که می‌خواهد. وقتی دروازه‌بان گل نمی‌خورد، می‌گویند کلین شیت کرده است و هنگامی که گل می‌خورد، مقصر می‌شود.

**عباس قاسم مصدوم شده و به ما نمی‌گوید!
فهد تاکنون چیزی نبوده است که من می‌خواستم، اما قبل از جذب او بازی‌های این بازیکن را دیدیم و همکاران ما به این منظور، به عراق سفر کردند. عباس قاسم هم مصدوم شده است و دلش نمی‌آید به ما بگوید. با این حال او را هم در اختیار نداریم. ما باید از داشته‌های خودمان بهترین استفاده را داشته باشیم.

**دروازه بان خوب بهتر از پدر و مادر خوب؟
من روی حرفم هستم و این مسئله ثابت شده است. تمام دنیا همین حرف را می‌زنند.

**از من ایراد درست بگیرید
می‌گویند شاید فوتبال خوزستان ظرفیت سه تیم لیگ برتری نداشته باشد، اما من می‌گویم این استان ظرفیت سهمیه آسیایی را هم دارد. حرف من این است که از من درست ایراد بگیرید؛ نه اینکه بگویید ویسی فلانی را آورده، تمرین نیامده است یا تمرین را صبح برگزار می‌کند. اینها بهانه و تخریب است.

*با گوجه و سیب‎زمینی، قرمه سبزی می‌خواهند!
به من بگویند این نوع بازی به این بازیکنان نمی‌خورد یا باید بازیکنان را عوض کنیم. باید ببینیم چه به من داده‌اند و چه می‌خواهند. وقتی یک گوجه، یک سیب زمینی و یک پیاز داده‌اند و قرمه‌سبزی از من بخواهند، باید غذای خوشمزه‌ای با همین مواد درست کنیم تا طرف مقابل سیر شود! تیم را برای بقا در لیگ برتر بستیم؛ من باید برای ماندن بجنگم و اگر این جنگ نباشد، به درد نمی‌خورد.هر مربی را که (به صنعت نفت) آمده، تخریب کردند و فراری داده‌اند. باید کسی بیاید که کار کند. وقتی خودشان هستند، اتفاقی نمی‌افتد و هنگامی که بیرون نشسته‌اند، می‌گویند داستان اینگونه است. مردم باهوش هستند و می‌دانند از ما چه می‌خواهند. من کارم را با تمام وجود انجام می‌دهم.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید