این زنان عاشق پرسپولیس هستند

پرسپولیس
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، این زنان عاشق پرسپولیس هستند

این زنان عاشق پرسپولیس هستند

با توجه به مشکلاتی که همواره در مورد بلیت فروشی به هواداران خانم وجود داشته این بار هم برای بازی پرسپولیس – صنعت نفت تعداد محدود بلیت‌های اختصاص یافته برای بانوان خیلی زود به پایان رسید.

بلیت فروشی الکترونیکی دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان که فردا ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد از ساعتی پیش آغاز شد و خیلی زود تعداد محدود بلیت‌های مربوط به جایگاه بانوان به پایان رسید.

با وجود انتقادهای سرمربی و بازیکنان پرسپولیس درباره جایگاه بانوان در ورزشگاه  که از زمین بسیار دور افتاده‌اند باز هم سکوهای طبقه دوم و ضلع جنوبی ورزشگاه در اختیار آنها قرار داده شد اما مشخص نشد چطور در همان ساعت نخست بلیت فروشی بلیت‌های این سکوها به پایان رسید.

به نظر می‌رسد سازمان لیگ با توجه به اینکه نیمی از سکوهای ورزشگاه آزادی همچنان قابلیت استفاده ندارند چیزی حدود ۳۰ تا ۳۵ هزار بلیت برای این مسابقه در نظر گرفته است.

قیمت بلیت‌ها هم هرچند نسبت به بازی آسیایی این تیم در مورد سکوهای روبروی جایگاه ویژه تا حدودی کمتر شده اما همچنان گران به حساب می‌آید.طبق قیمت گذاری اعلام شده نرخ بلیت سکوهای پشت دروازه‌ها ۱۵۰ هزار تومان، جایگاه‌های طبقه دوم ۱۰۰ هزار تومان و سکوهای روبروی جایگاه ۲۵۰ هزار تومان اعلام شده است که باید دید پرسپولیسی‌ها مثل بازی با استقلال تاجیکستان از این مسابقه هم استقبال خواهند کرد یا نه.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید