مدیرعامل پرسپولیس هم رفتنی شد/ درویش قید تیم یحیی را زد

درویش
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ مدیرعامل پرسپولیس هم رفتنی شد/ درویش قید تیم یحیی را زد
رضا درویش اعتراف کرد حدود سه چهار ماه قبل و بعد از برداشت پول هنگفتی از حساب باشگاه تا آستانه کناره‌گیری از سمت خود پیش رفته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که طی حدود۲۲ ماهی که از دوره مدیریتش می‌گذرد با چالش‌های مالی بسیاری مواجه شده در تازه‌ترین مصاحبه خود تاکید کرد با وجود علاقه‌ای که به پرسپولیس و کارش دارد یک بار تا آستانه کناره‌گیری از مدیریت این باشگاه پیش رفته است.

درویش در صحبت‌هایش گفت سه چهار ماه قبل زمانی که حساب باشگاه بسته شده بود فردی که از سال ۱۳۹۴ چیزی حدود ۲۰ هزار دلار از باشگاه طلب داشت چندی پیش حکمی ۲۸ میلیارد تومانی علیه باشگاه گرفت.البته از سال ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۰ باشگاه برای دفاع مقابل شکایت این فرد اقدامی نکرده و حکم قطعی شده بود.در نهایت این فرد موفق شد از حساب باشگاه ۱۷ میلیارد تومان برداشت کند که همین مساله درویش را بشدت عصبانی کرد و تا آستانه استعفا پیش برد.

با این وجود مدیرعامل پرسپولیس حالا می‌گوید اگر قرار باشد زمان به عقب برگردد و دوباره این سمت را قبول کند سعی خواهد کرد با برنامه‌ریزی وارد کار شود و ابتدا ببیند اگر قرار است بیاید چه امکاناتی برایش مهیا خواهد شد.وی تاکید کرد در باشگاه سایپا با اینکه بودجه کم بود اما شرایط مشخص بود هرچند در آن باشگاه هم وقتی پول دیر به باشگاه رسید درویش از سمتش استعفا کرد.

درویش همچنین تاکید کرد با اینکه کارش در نقش مدیرعامل پرسپولیس بسیار سخت بوده اما وقتی به عقب نگاه می‌کند، می بیند به زحمتش می‌ارزیده چون بالاخره یکی باید می آمد تا این شرایط را درست کند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید