حق طارمی خورده شد / فوق ستاره ایرانی مایوس می شود؟

مهدی طارمی
بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ حق طارمی خورده شد / فوق ستاره ایرانی مایوس می شود؟

دلم می خواست طارمی مرد سال آسیا شود | من اصلا نمی‌توانم مربیگری کنم
کاپیتان سابق پرسپولیس می گوید: یحیی نشان داده کارش را خوب بلد است و ان‌شاءالله همین امروز هم دوباره صدر را پس می‌گیرد مجتبی محرمی بازیکن اسبق پرسپولیس می‌گوید به دعوت همبازی قدیمی‌اش حسین عبدی که سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان است در مراسم بدرقه این تیم به اتفاق جمعی دیگر از بزرگان فوتبال حضور یافت. به همین بهانه و شایعاتی که در خصوص حضور مجتبی محرمی در جرگه مربیان مطرح شد صحبتی با پیشکسوت پرسپولیس داشتیم.

در مراسم استقبال از تیم ملی نوجوانان ژست جدی به خودتان گرفته بودید؟
در این مراسم به دعوت دوست و همبازی قدیمی‌ام حسین عبدی شرکت کردم تا به بر و بچه‌های نوجوان روحیه بدهیم و استقبال خوبی از آنها داشته باشیم و به نوعی انجام وظیفه کنیم. بالاخره وقتی برای بدرقه هم می‌روید باید جدی باشید.
اما عکس‌ها نشان می‌داد شما با موها و ظاهری تغییریافته دائم در حال بگو و بخند با سرمربی تیم ملی و یحیی و چند دوست دیگرتان بودید.
یحیی که چند دقیقه بود و زود رفت چون می‌خواست در تمرین تیم پرسپولیس حاضر شود. با بقیه هم صحبت‌هایی داشتیم چون بالاخره در جمع چند تن از دوستان خودمان بودم.

یحیی هم نتوانست با تیمش مقابل ملوان برنده شود و صدر را به رقیب داد!
یحیی نشان داده کارش را خوب بلد است و ان‌شاءالله همین امروز هم دوباره صدر را پس می‌گیرد چون هم خودش کارش را بلد است هم بازیکنانی دارد که جزو بهترین‌های ایران هستند.

اما پرسپولیس مقابل ملوان صدر را از دست داد و به گونه‌ای خوب هم ظاهر نشد.
بالاخره در طول فصل چنین مواردی پیش می‌آید که یک تیم در تمام بازی‌هایش نتواند خواسته‌های سرمربی تیم را اجرا کند اما این موضوع ادامه نخواهد داشت.

برای بازی امروز چه نتیجه‌ای را پیش‌بینی می‌کنید؟
بالاخره بازی در حضور هواداران پرسپولس برگزار می‌شود و تیم با انرژی مثبتی که هواداران می‌دهند خیلی بهتر بازی خواهد کرد. روز پرسپولیس باشد حتماً با چند گل اختلاف برنده خواهد شد اما حقیقتاً نتیجه را نمی‌توانم به شکل دقیق پیش‌بینی کنم چون فوتبال است و تیم‌ها در طول بازی فراز و فرود زیادی دارند.

با شرایطی که تیم النصر دارد و بازیکنان قدرتمندی که از آن بهره می‌برد آیا واقعاً در زمین این تیم قادریم که از سدشان بگذریم؟
بالاخره ما هم تیم قوی هستیم و در این چند ساله دو بار به فینال آسیا رسیدیم و در هفت سال اخیر لیگ، شش بار به مقام قهرمانی رسیدیم پس چنین تیمی حتماً بهترین تیم ایران است و در آسیا هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد بنابراین نباید حریف را خیلی بزرگ کنیم و قدرت خودمان را دست‌کم بگیریم. ما در بازی رفت خیلی خوب نبودیم اما تماشاگر نداشتیم و وضعیت زمین هم خوب نبود و یکسری بدشانسی هم آوردیم که بدترین‌اش اخراج بازیکن ما بود اما این بار بچه‌های ما خیلی انگیزه دارند و تجربه هم نشان داده که در بازی‌های سخت بهتر بازی می‌کنند.

در رابطه با مهاجم اصلی پرسپولیس یعنی شهاب زاهدی شاهدیم که یکی دو هفته است گل نمی‌زند؟
شهاب مهاجم خوبی است و ان‌شاءالله در بازی امروز دوباره گل می‌زند و موتورش دوباره مثل آن دو بازی که چهار گل زد روشن خواهد شد.

زمانی از پرسپولیس چهار بازیکن عنوان مرد سال آسیا را کسب کردند اما این بار از فوتبال ما کسی انتخاب نشد و حتی مهدی طارمی هم بهترین لژیونر آسیا انتخاب نشد.
بازیکن کره‌ای که بهترین لژیونر سال آسیا شد واقعاً بازیکن خوبی است و فیکس بایرن مونیخ است. فصل قبل هم در ناپل بود و خیلی خوب بازی کرده است. ضمن اینکه من نمی‌دانم چطوری رأی‌گیری کرده‌اند اما باور کنید من هم مثل همه ایرانی‌ها واقعاً دوست داشتم مهدی بهترین لژیونر سال آسیا شود اما نشد و کاری هم از دست ما در این خصوص بر نمی‌آید.

سالم الدوساری هم بازیکن سال آسیا شد.
آن بازیکن هم بازیکن خوبی است اما بالاخره در جنبه بازیکن یکجورهایی همه چیز را تقسیم کرده بودند، مثلاً مرد سال فوتسال آسیا هم ازایران انتخاب شد.

چرا دوباره در بیمارستان بستری شدید، شما که به تازگی عمل قلب انجام داده بودید؟
بالاخره آدم این طوری است. ضربان قلبم بالا رفت و به 160 تا 170 رسید. رفتم بیمارستان با قرص هم این مشکل برطرف نشد و در نهایت با یکسری دارو و آمپول ضربان قلبم را تنظیم کردند و شکر خدا حالم بهتر شد.

واقعاً قصد مربیگری دارید؟
فعلاً نه قصد مربیگری ندارم چون فشار خونم بالاست و نمی‌توانم مربیگری کنم، حالا در آینده شرایط چگونه شود خدا می‌داند.

اخبارورزش
پربازدیدطارمی
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید