خبر مهم برای تهرانی ها و دوره خشکسالی

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، خبر مهم برای تهرانی ها و دوره خشکسالی

دوره خشکسالی در تهران 3 ساله شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: براساس آمار ادوار مختلف، دوره دوساله خشکسالی‌ها در این استان امسال برای نخستین بار به سومین سال رسید.
محسن اردکانی در آیین تجلیل از سقایان اربعین حسینی و خادمان عتبات عالیات شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: نظم در ارایه خدمات، کیفیت خدمات و چگونگی خدمات‌دهی به زائران کشورهای مختلف جهان در اربعین حسینی معرف کارهای بسیار ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در این آیین است.

وی موفقیت شرکت آب و فاضلاب استان تهران در ارائه خدمات مناسب به زائران اربعین حسینی را که با قدردانی از سوی وزیر نیرو همراه بود، عنایت اباعبدالله‌الحسین، پاداش ایشان به زائران اربعین و افتخاری برای این شرکت خواند و افزود: این موفقیت‌ها در شرایطی حاصل شد که شرکت آب و فاضلاب تهران شرایط سختی را به لحاظ تداوم خشکسالی سپری کرد به‌گونه‌ای که براساس آمار ادوار مختلف، دوره دوساله خشکسالی‌ها در این استان امسال برای نخستین بار به سومین سال رسید.

اردکانی با بیان اینکه بیش از 230 نفر از همکاران شرکت آبفای استان تهران امسال توفیق سقایت و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی را برعهده داشتند، ابراز امیدواری کرد: با ارائه کمک اعتباری از سوی وزارت نیرو جهت بازسازی و نوسازی ناوگان خدمات‌رسانی، کیفیت ارائه خدمات در اربعین سال آینده ارتقا یابد.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید