این شهر پایتخت حجاب ایران می شود!

لایحه عفاف و حجاب
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، این شهر پایتخت حجاب ایران می شود!
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد گفت: در حال پیگیری برای معرفی شهرستان بافق به عنوان پایتخت عفاف و حجاب هستیم

به گزارش منیبان به نقل از فردای اقتصاد، حجت‌الاسلام ابوذر صانعی در جریان سفر به این شهرستان با حضور در جمع فعالان ستاد امر به معروف اظهار کرد: پیگیری می‌شود تا بزرگترین کنگره آیت الله بافقی، این چهره شاخص در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، در یک سال پیش رو برگزار شود.

وی افزود: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان وظایف اصلی و سیاست‌های کلی در دستور کار قرار گرفته که به شهرستان‌ها نیز ابلاغ شده است.
دبیر ستاد امر به معروف استان یزد گفت: نخستین مورد در حوزه مطالبه گری است که باید با رعایت اصول و قوانین، صورت بگیرد تا بتوان آسیب‌های اجتماعی را سر و سامان داد.

حجت السلام صانعی تصریح کرد: موضوع دوم آموزش است که به صورت جدی شروع شده است و از عموم مردم دعوت می‌شود که به سایت ستاد امر به معروف مراجعه و در آموزش‌های این ستاد شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع سوم ورود به حوزه خانواده و عفاف و حجاب است که با ارتباطی که با ستاد دارند، سیاست‌های کلی خانواده را دنبال کنند.

دبیر ستاد امر به معروف استان یزد گفت: موضوع چهارم حمایت قضایی است که ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از کلیه آمرین به معروف و ناهیان از منکر با رعایت کلیه آداب و شروط، حمایت‌ می‌کند.

اخبارجامعه
پربازدیدحجاب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید