ملی‌‎پوش زن طلایی با مهریه نجومی شوهر قهرمانش را نقره‌داغ کرد +عکس

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، ملی‌‎پوش زن طلایی با مهریه نجومی شوهر قهرمانش را نقره‌داغ کرد +عکس

ملی پوش زن ایرانی و دارنده چندین مدال، شوهر مدال آور خود را با مهریه نقره داغ کرده است. شوهر مهسا جاور که خود ملی پوش و دارنده مدال است می گوید خودم درخواست طلاق دادم و اکنون با یک دوست این روزها حالم بهتر است.

دارنده سه مدال طلا و یک نقره بازی‌های آسیایی درگیر مسائل خانوادگی و خانواده همسر سابقش شده است.

محسن محمدسیفی قهرمان پرآوازه ووشو با مهسا جاور ملی‌پوش پرافتخار قایقرانی ایران ازدواج کرده بود که حاصل این وصلت یک دختر است که در روزهای برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو چشم انتظار درخشش پدر و مادر قهرمان خود بود که خوشبختانه هر دو بار دیگر برای کشور مدال گرفتند.

اما این زوج مدتی است که از هم جدا شده‌اند و کارشان به طلاق کشید. حالا محمدسیفی درباره تاثیر منفی تنش با خانواده همسر سابقش مصاحبه کرده است: یکسری اتفاقات در زندگی‌ام افتاد و بخشی از آن بحث جدایی از همسر سابقم بود. آن خانواده ول‌کن داستان نیستند و اذیت می‌کنند و به روش‌های مختلف فشار می‌آورند و مطمئنم حتی راضی نبودند در بازی‌های آسیایی مدال بگیرم. چند روز پیش در فضای مجازی اعلام کردم که خودم درخواست جدایی دادم و نزدیک چهار میلیارد نیز پول پرداخت کردم. دیگر یک آدم باید چه کار کند تا دست از سرش بردارید.

ملی‌پوش سرشناس ووشو ایران خاطرنشان کرد: در مجموع حالم خوش نیست و امیدوارم در قهرمانی جهان یک مدال طلا بگیرم تا شاید از این شرایط بیرون بیایم. آن عزیزی که در این مدت کنار بودم خیلی زحمت کشید. یکسری مسائل را حتی خانواده و دوستانم نمی‌دانستند و حتی این اواخر برخی اتفاقات خیلی خوبی در زندگی‌ام رقم زد که یک مقدار بهتر هستم. از این دوست عزیز خیلی تشکر می‌کنم و امیدوارم هر کجا که هست بهترین‌ها برایش اتفاق بیفتد. کم پیش می‌آید آدم چنین دوستانی داشته باشد.

ملی‌‎پوش زن طلایی با مهریه نجومی شوهر قهرمانش را نقره‌داغ کرد +عکس

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید