خبر خوش برای کشاورزان / وام در راه است؟ + نحوه دریافت و جزئیات

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، خبر خوش برای کشاورزان / وام در راه است؟ + نحوه دریافت و جزئیات

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، معرفی شدگان بهزیستی و متقاضیان مشاغل خانگی، از اقشار آسیب پذیر جامعه حمایت کرده است.
بانک کشاورزی با رویکرد اشتغالزایی، رفع موانع و مشکلات طرح‌ها و پیوستن به چرخه تولید همچنان از طرح‌های تولیدی در بخش کشاورزی حمایت می‌کند. پرداخت تسهیلات اشتغالزایی توسط بانک کشاورزی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این بانک در حمایت از بهبود پایدار معیشت خانوار‌های کم درآمد و رونق اقتصادی کشور انجام می‌شود.

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی بانک کشاورزی به اقشار کم برخوردار جامعه

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در هفت ماهه ابتدای سال ۱۴۰۲ در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست حمایتی دولت مردمی و رسالت این بانک در حمایت از اشتغال و توسعه پایدار، با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی، مشارکت فعال و نقش موثری در ایجاد مشاغل کوچک و پایدار برای اقشار کم برخوردار جامعه داشته اند.

این گزارش می‌افزاید: ایجاد مشاغل کوچک، درآمدزا و پایدار، نقش مهمی در کارآفرینی، فقرزدایی و بهبود معیشت خانواده‌های کم بضاعت داشته و موجب حفظ فرهنگ غنی روستایی و عشایری و دوام و پویایی جوامع محلی می‌شود.

ایجاد ۱۶۸۰ فرصت شغلی برای اقشار آسیب پذیر جامعه طی ۷ ماهه سال ۱۴۰۲

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، معرفی شدگان بهزیستی و متقاضیان مشاغل خانگی، از ایجاد بالغ بر یک هزار و ششصد و هشتاد فرصت شغلی جدید و پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه حمایت کرده است.

رشد پرداخت تسهیلات در شعب بانک کشاورزی

پرداخت تسهیلات در شعب بانک کشاورزی سراسر کشور، روندی مثبت و روبه رشد داشته به طوری که تسهیلات پرداختی این بانک در پایان سال ۱۴۰۱ با ۱۵۷ درصد تحقق برنامه، در مقایسه با سال ۱۴۰۰ بیش از ۷۴ درصد رشد داشته که این موفقیت، با حمایت و همراهی دولت، اعتماد و لطف ملت و تلاش و تعهد مدیران وکارکنان این بانک میسر شده است.

گفتنی است این بانک از ابتدای سال گذشته تا پایان سال حدود ۳۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بیش از ۴۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت کرده است.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید