چطور از تخفیف قیمت هتل ها مطلع شویم؟

بدون دیدگاه
 

یکی از راه‌های اساسی برای اطلاع از قیمت هتل‌ها و تخفیف‌هایی که ارائه می‌دهند، نصب اپلیکیشن فلای تودی یا مراجعه به وبسایت این مجموعه است. با این کار شما می‌توانید از تخفیف‌ها مطلع شوید و با کم‌ترین هزینه سفری لذت‌بخش و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید.

به‌طور کلی باید گفت هتل‌ها با توجه به موقعیت مکانی و شرایط آب‌وهوایی که دارند تنها در زمان‌های خاصی که تعداد مسافرین کم است اقدام به ارائه خدمات با نازل‌ترین قیمت می‌کنند. ازاین‌رو شما می‌توانید با شناخت این موارد، از هزینه هتل شهر مقصد در زمان‌های مختلف تا حدودی اطلاعات به‌دست بیاورید.

با توجه به اینکه بیشترین هزینه‌ای که برای سفر پرداخت می‌شود مربوط به رزرو بلیط هواپیما و هتل است، شناخت راه‌هایی برای اطلاع یافتن از تخفیف هتل‌ها می‌تواند به ما در داشتن سفری اقتصادی کمک کند. برای آگاهی از این موارد تا انتهای متن با ما همراه باشید.

چرا هتل‌ها تخفیف ارائه می‌دهند؟

اگر اپلیکیشن فلای تودی را روی گوشی خود نصب کنید، با بررسی هتل‌های مختلف در می‌یابید برخی هتل‌ها در زمان‌های به‌خصوصی اقدام به ارائه تخفیف‌های جذاب می‌کنند که می‌تواند برای هر گردشگری وسوسه‌کننده باشد. مثلا ممکن است در یک زمان خاص هتلی مثل هتل فوات وان تخفیف ویژه ای روی اتاق های خود در نظر بگیرد. مثلا در ایام آف سیزن و فصل های کم سفر.

مهم‌ترین دلیلی که یک هتل برای ارائه تخفیف دارد، جذب مشتری است. هتل‌ها برای اینکه بتوانند از پس مخارج متفرقه و حقوق نیروها بربیایند، باید در طول سال همواره میزبان مسافران زیادی باشند.

به همین دلیل نیز زمانی که احتمال می‌رود تعداد مسافرین نسبت به دیگر روزها یا ماه‌های سال کم‌تر شود، معمولا مدیریت هتل تخفیف‌های جذابی برای جذب مسافران در نظر می‌گیرد تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کند.

نحوه کسب اطلاع از تخفیف هتل‌ها

نحوه کسب اطلاع از تخفیف هتل‌ها

با توجه به اینکه استفاده از تخفیف هتل‌ها همواره می‌تواند لذت سفر را چند برابر کند، بهتر است با نحوه اطلاع از این تخفیف‌ها نیز آشنا شوید. در واقع این کار برای هر شخصی که قصد داشتن سفری ارزان دارد ضروری است؛ در ادامه به‌طور کلی با چگونگی اطلاع از این اخبار آشنا می‌شویم.

توجه بهHigh season و Low seasonمقصد

این دو اصطلاح که در گرشگری بسیار رایج هستند به زمان‌هایی گفته می‌شوند که یک شهر در اوج شلوغی از نظر مراجعه مسافر قرار دارد؛ یا بالعکس به‌دلایل مختلف با افت میزان گردشگر مواجه می‌شود.

زمانی که یک شهر در بهترین فصل خود باشد، طبیعی است که مسافران زیادی خواهان سفر به آن منطقه باشند. پس شلوغی شهر پر بودن هتل‌ها را نیز به‌همراه دارد. در نتیجه نه‌تنها تخفیفی در این زمان ارائه نمی‌شود، بلکه احتمال افزایش قیمت‌ها نیز زیاد است.

شلوغی مقصد گردشگری به آب‌وهوا، جشنواره‌های خاص، بازدید از جاذبه‌های فصلی و مواردی از این قبیل بستگی دارد. یعنی برخی شهرها در فصل‌های گرم یا زمان برگزاری جشنواره‌ای به‌خصوص، شاهد حضور مسافران متعدد هستند و برخی دیگر به‌دلیل گرمی بیش از حد بهترین مقصد در ماه‌های سرد به‌حساب می‌آیند.

زمانی که شما فصلی کم گردشگر را انتخاب کنید با خلوتی قابل توجهی روبه‌رو می‌شوید. در این اوقات پروازها با تعداد مسافر کم‌تری همراه هستند و درخواست برای رزرو هتل‌ها نیز کم‌تر خواهد شد. پس مدیریت هتل برای جذب مسافر تخفیف‌های خوبی ارائه می‌دهد.

اگر شهر خاصی برای سفر مد نظر دارید، با مراجعه به سایت فلای تودی و مشاهده لیست پروازها به مقصد آن شهر می‌توانید بررسی کاملی از میزان مسافرین به‌دست بیاورید. همچنین مشاهده هتل‌ها و قیمت آن‌ها نیز از این طریق امکان‌پذیر است.

پیگیری اخبار هتل‌ها از مراجع مختلف

در کنار توجه به فصل یا زمان‌هایی که یک شهر کم‌ترین تعداد مسافر را دارد، باید به‌طور مرتب اخبار هتل‌ها را دنبال کنید تا با مشاهده تخفیف‌های مختلف، در کوتاه‌ترین زمان هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. این موضوع باعث کاهش چشم‌گیر هزینه‌های سفر خواهد شد.

با توجه به اهمیت گردشگری و پرطرف‌دار بودن این صنعت در بین تمامی اقشار جامعه، امروزه مراجع زیادی در رابطه با اطلاع‌‌رسانی تخفیف‌ها و همچنین امکان رزرو هتل و فروش بلیت فعالیت دارند. شما می‌توانید با کمی جست‌وجو در بستر اینترنت به این مراجع دسترسی پیدا کنید.

در این بین شناخت مرجعی که امکان رزرو بهترین هتل‌ها با قیمتی مناسب را فراهم کند و در زمینه اطلاع‌رسانی در رابطه با تخفیف‌های متنوع این اقامتگاه‌ها نیز سرعت بالایی داشته باشد اهمیت دارد. با شناخت این مرجع می‌توانید هتل مورد نظر خود را با بیشترین تخفیف رزرو کنید تا از لذت یک سفر اقتصادی بهره‌مند شوید.

فلای تودی مرجع اطلاع‌رسانی تخفیف هتل‌ها

با توجه به اینکه آگاهی از اخبار هتل‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد، لازم است با فلای تودی که مرجعی برای رزرو بلیت هواپیما، هتل و از همه مهم‌ترین اطلاع‌رسانی برای تخفیف‌ هتل‌ها است آشنا شوید.

این مجموعه که به‌صورت وبسایت و اپلیکیشن در دسترس است، تمام اطلاعات هتل‌های داخلی و خارجی را به شما ارائه می‌دهد تا با توجه به بودجه خود، موقعیت مکانی هتل‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند بهترین مکان را برای اقامت خود رزرو کنید.

افرادی که قصد سفر به کشورهای خارجی با کم‌ترین هزینه را دارند؛ برای مثال برای سفر به وان ترکیه به‌صورت کاملاً اقتصادی و با هزینه‌ای مناسب، باید به‌طور مرتب اخبار هتل‌های مختلف مانند هتل فوات وان را بررسی کنند.

معمولاً بیشترین تخفیف‌ها برای هتل‌های وان ترکیه در فصل پاییز و زمستان ارائه می‌شود. پس نیمه دوم سال برای پیگیری اخبار هتل‌های این شهر و بهره‌مندی از تخفیف‌ آن‌ها مناسب است.

در مقابل این موضوع برای شهرهای جنوبی داخل کشور کاملاً برعکس خواهد بود. یعنی شما باید اخبار هتل‌ها را در فصل گرم که مسافرین کمی به شهرهای جنوبی سفر می‌کنند پیگیری کنید تا بتوانید از تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

جمع‌بندی

برای اینکه بتوانید از تخفیف‌های جذاب هتل‌های مختلف داخلی و خارجی آگاه شوید، باید از مجموعه‌های مختلف مانند فلای تودی کمک بگیرید. این مجموعه که به‌صورت اپلیکیشن و وب‌سایت در دسترس است تمام اطلاعات لازم را به شما ارائه می‌دهد.

از سوی دیگر برای اینکه بتوانید از زمان ارائه تخفیف هتل‌ها اطلاع یابید، باید فصل‌های شلوغ و خلوت یک شهر را از نظر گردشگری بشناسید. در زمان‌هایی که تعداد مسافرین به‌دلیل آب‌وهوا یا نبود هیچ‌گونه جشنواره به‌خصوصی کم است، هتل‌ها برای جذب مسافر تخفیف‌های جذابی ارائه می‌دهند.

در مقابل نباید انتظار داشته باشید هتل‌ها در زمان اوج ورود گردشگران به شهر تخفیف خاصی برای مسافران در نظر بگیرند. اما باز هم پیگیری اخبار و اطلاعیه‌ها از مراجع معتبر در همه فصل‌های سال توصیه می‌شود.

انتهای رپورتاژ آگهی/

کسب و کارمهاجرت
رپورتاژ
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید