کسی باور نمی‌کند | کسر امتیاز از استقلال !

بدون دیدگاه

در مجموعه استقلال کسی کسر امتیاز از این تیم را باور نمی‌کند.

مدیر عامل باشگاه استقلال بعد از بازی با تراکتور به صراحت گفت مجموعه‌اش سقف قرارداد را رعایت کرده است و از این تیم امتیاز کسر نمی‌شود.

شایعه ی کسر امتیاز از استقلال برای استقلالی‌ها قابل باور نیست. به این خاطر که باشگاه به خیلی از درخواست‌های جواد نکونام برای خرید بازیکن پاسخ منفی داد. به این بهانه که تیم از سقف قرارداد عبور می‌کند و این موجب کسر امتیاز از تیم می‌شود. در چنین شرایطی اگر حتی یک امتیاز از استقلال کسر شود جواد نکونام متعجب خواهدشد.

کسر امتیاز از استقلال برای بازیکنان این تیم هم قابل باور نخواهد بود. به این خاطر که خیلی از بازیکنان استقلال قرارداد خودرا کم کرده اند و یکسری دیگر از بازیکنان هم قرار است نامه درخواست کسر از قرارداد خود را در اختیار باشگاه بگذارند تا قرارداد سعید مهری اصلاح شود و مهدی هاشمی‌نسب هم کارت حضور روی نیمکت را دریافت کند. این همه بگو و مگو برای کسر قرارداد اگر قرار باشد با کسر امتیاز همراه باشد بازیکنان هم عصبانی خواهند شد. آنها قرارداد خود را کم کرده اند که امتیاز از تیم کسر نشود.

سپاهان و پرسپولیس مدعی هستند که استقلال هم از سقف قرارداد عبور کرده است و باید از این تیم امتیاز کسر شود اما استقلالی‌ها قویا این موضوع را رد می‌کنند. برای آنها کسر امتیاز قابل باور نیست.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید