این شاه ماهی نقل و انتقالات برگ برنده نکونام برای دربی با پرسپولیس / واکنش یحیی چیست؟

نکونام
بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ این شاه ماهی نقل و انتقالات برگ برنده نکونام برای دربی با پرسپولیس / واکنش یحیی چیست؟

امید حامدی‌فر ستاره است که برای پیوستن به استقلال این فصل به شدت سختی کشید او از لیست استقلال کنار رفته بود امید حامدی‌فر که در تیم صنعت نفت چهره شد قرار بود ابتدای فصل اردوی تیم استقلال را ترک کند تا باشگاه استقلال به جای وی ماشاریپوف کاپیتان تیم ملی ازبکستان را به خدمت بگیرد اما این خرید جواد نکونام مثل خیلی از خریدها صید نشد تا سرمربی تیم استقلال دستور به بازگشت این بازیکن را به اردوی تیم آبی دهد.

جواد نکونام پیش از این لیست خروجی خود بازیکن خریده بود. آرمان رمضانی در حالی که برای بازی در یک تیم جدید با استقلال فسخ کرده بود در آخرین لحظه با درخواست جواد نکونام به اردوی تیم برگشت به این خاطر که باشگاه به خاطر محدودیت بودجه نتوانست بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه کند.

امید حامدی‌فر در بازی با تراکتور در جلوی خط دفاعی و کنار مهدی مهدی‌پور نمایش خوبی داشت. او خوب جنگید و توپ گیری کرد و سعی کرد در زمان حمله هم به تیم کمک کند. با این نمایش امید حامدی فر نظر جواد نکونام را به خود جلب کرد و بدون شک در بازی‌های آتی هم شانس زیادی برای بازی خواهد داشت.

جواد نکونام تا به این جای کار به خوبی از بازیکنان فصل گذشته تیم استقلال به بازی گرفته است. بازیکنانی که خیلی در تیم ریکاردو ساپینتو فیکس نبودند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید