خبر جدید از تعطیلی شبکه من‌وتو + تصاویر

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، خبر جدید از تعطیلی شبکه من‌وتو + تصاویر

 شبکه من‌وتو با انتشار اطلاعیه‌ای، تعطیلی رسمی‌اش را اعلام کرد.

براساس اطلاعیه صادر شده، این شبکه از اول ژانویه سال جدید میلادی فعالیتش را متوقف خواهد کرد.

شبکه من‌وتو با انتشار اطلاعیه‌ای، تعطیلی رسمی‌اش را اعلام کرد. عمده این بیانیه بر روش‌هایی که مدیران منوتو سعی کرده‌اند در طول چهار سال فعالیت این شبکه به درآمدزایی برسند، متمرکز است و در نهایت با این جمع بندی که موفق نشده‌اند شبکه را به درآمد برسانند، تعطیلی شبکه را اعلام کرده‌اند.

مدیران  شبکه اعلام نکردند، در طول این چهارده سال، درآمد شبکه‌شان از کجا تامین می‌شده که حالا بعد از این همه سال، به مشکل مالی برخورده‌اند! شبکه منوتو در زمان انتشار این خبر، در حال پخش است و مشخص نیست این برنامه‌ها آخرین برنامه‌های این شبکه است یا این شبکه به شیوه دیگری به پایان خواهد رسید

زمان تعطیلی شبکه منوتو

شبکه تلویزیونی من و تو طی اطلاعیه ای اعلام کرده که از آخر ژانویه ۲۰۲۴ (۱۱ بهمن ۱۴۰۲) تعطیل خواهد شد

شبکه تلویزیونی من وتو در پستی در اینستاگرام این شبکه از احتمال پایان کار خود خبر داد و نوشت این تعطیلی ممکن است روز آخر ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی رخ دهد.

بیانیه اعلام تعطیلی شبکه من و تو به امضای کیوان و مرجان عباسی است.

اطلاعیه تعطیلی شبکه من‌و‌تو

اطلاعیه تعطیلی شبکه من‌و‌تو

این شبکه از اکتبر ۲۰۱۰ (۱۳ سال قبل) فعالیت خود را از لندن انگلیس آغاز کرد. تمرکز من و تو بر برنامه‌های سرگرم کننده بود، اما گفته می شود در بخش سیاسی، به سمت سلطنت طلبان سوگیری دارد که البته همواره مدیران این شبکه پر حاشیه از بیان جزئیات آن یا دفاع از آن سرباز زده اند!

در این موردایسنا نوشت: مالکان تلویزیون فارسی‌زبان «من و تو» که یکی از شبکه‌های اصلی فعالیت بر ضد جمهوری اسلامی ایران است، در بیانیه‌ای از احتمال تعطیلی این شبکه معاند در نیمه‌های بهمن‌ماه امسال، به دلیل کاهش تبلیغات آن خبر داده‌اند.

فارس نیز نوشت مدیران این شبکه تلویزیونی در اطلاعیه‌ای که بر روی کانال تگلرامی«من و تو» منتشر شده آورده‌اند که «طی همه این سال‌ها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد بکار بردیم اما متاسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده‌اند با وجود اینکه همواره در حفظ جایگاه خود به عنوان رسانه فارسی زبان ماهواره‌ای برتر به لحاظ تعداد مخاطب موفق بوده‌ایم اما در تامین نیازهای مالی لازم برای ادامه فعالیت تلویزیون در سال‌های پیش رو با مشکلاتی روبه رو شدیم..

اما روایت حمید بعیدی‌نژاد سفیر سابق ایران در لندن درباره پشت پرده حمایت مالی از شبکه «من و تو» نیز خواندنی است.

سفیر سابق ایران در لندن سال ۱۳۹۸ با انتشار یک سند مالی در صفحه توئیتر خود نوشته بود «شبکه “من و تو” از طریق تزریق اموال به غارت رفته ملت ایران توسط خانواده پهلوی اداره می‌شود به دستگاه تبلیغاتی آنها مبدل شده است».

در بخش دیگری از بیانیه این شبکه، درباره علل تعطیلی آن به شرایط اقتصادی و کاهش‌ درآمدهای این شبکه اشاره شده و آمده است:

«تداوم بی‌ثباتی سیاسی و نابسامانی اقتصادی در منطقه، ادامه این مدل تلویزیون تجاری را ناممکن کرد و ما را از رشد گسترش و درآمدزایی در این صنعت در حال تحول ناتوان ساخت. طی همه این سالها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد بکار بردیم اما متاسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده‌اند».

اخبارجامعهسیاسی
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید