نکونام استقلال را در نیم‌فصل تقویت می‌کند | یک هافبک و یک مهاجم در لیست

استقلال
بدون دیدگاه

جواد نکونام قصد دارد در نیم‌فصل‌ نام چند بازیکن را برای تقویت استقلال به مدیران باشگاه بدهد تا در راستای جذب آن‌ها اقدام شود.

۵ بازی دیگر نیم‌فصل لیگ بیست‌وسوم از راه خواهد رسید و تیم‌ها باید به سرعت در راستای تقویت خود قدم بردارند.

استقلال نیز در نقل و انتقالات نیم‌فصل بیکار نخواهد بود و با اینکه با مشکلاتی در راستای مسدود شدن پنجره نقل و انتقالات مواجه است، اما باید به سرعت اقداماتی برای بازشدن پنجره نقل و انتقالات انجام دهد تا بتواند در نیم‌فصل به فعالیت نقل و انتقالاتی بپردازد.

جواد نکونام قطعاً در نیم‌فصل نام دو تا سه بازیکن را به باشگاه خواهد داد تا برای جذب آن‌ها اقدام شود. اینکه نکونام در چه پستی بازیکن جذب خواهد کرد قابل پیش‌بینی خواهد بود. اگر او در خط دفاع به‌دلیل مصدومیت‌ها با کمبودی مواجه نشود قطعاً در خط میانی و خط حمله به دنبال جذب بازیکن جدید خواهد بود.

براساس صحبت‌های مقدماتی که در استقلال شده به احتمال زیاد نکونام جذب یک هافبک طراح و یک مهاجم را در دستورکار خود قرار خواهد داد و با توجه به اینکه تیم‌های داخلی معمولاً در این برهه سعی می‌کنند بازیکنی را از دست ندهد، استقلال نیز برای تقویت خود باید روی بازیکنان خارجی سرمایه‌گذاری کند.

با توجه به اینکه نکونام دوست دارد تیم بهتری را در نیم‌فصل دوم در اختیار داشته باشد پیش‌بینی می‌شود برخی بازیکنان که کمتر در ترکیب استقلال قرار می‌گیرند به سمت در‌های خروج راهنمایی شوند و باشگاه آن‌ها را به دیگر تیم‌ها بفروشد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید