ماجرای تماس‌های مشکوک با سرمربی پرسپولیس/ چه کسانی باعث شدند تصمیم یحیی عوض شود؟

یحیی گل‌محمدی
بدون دیدگاه

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس فعلا به کارش ادامه خواهد داد و از استعفا منصرف شده است.

با دستور یحیی گل‌محمدی قرار بود تمرین امروز پرسپولیس با حضور خبرنگاران برگزار شود. یحیی گل‌محمدی که به شدت از مدیریت باشگاه شاکی است و مدت‌هاست که اختلاف بین یحیی و درویش علنی شده، می‌خواست صحبت‌های تندی علیه درویش انجام دهد. حتی از تمرین پرسپولیس خبر رسید که بازیکنان بعد از جریمه ۱۰ درصدی قصد نداشتد تمرین کنند و علت عصبانیت یحیی گل‌محمدی هم همین موضوع بود.

بازیکنان هرچند کار با توپ نکردند و به داخل زمین چمن نیامدند، ولی گویا در سالن وزنه زدند. یحیی هم در تصمیمی عجیب از طریق مدیر رسانه‌ای پرسپولیس اعلام کرد مصاحبه نخواهد کرد و خیلی زود و قبل از بازیکنان محل تمرین پرسپولیس را ترک کرد. اما چه دلیلی باعث شد که گل‌محمدی از تصمیمش منصرف شود و مصاحبه نکند. شنیده‌های ما حاکی از آن است چند نفر از افراد نزدیک به یحیی گل‌محمدی وقتی ماجرا را فهمیدند، با او تماس گرفتند و اعلام کردند فعلا این کار را انجام ندهد.

این تماس‌ها درحالی انجام شد که حتی یحیی قصد داشت در مصاحبه‌اش خبر استعفای خودش را بدهد ولی بعد از صحبتی که با بازیکنان تیم و نزدیکانش داشت، فعلا از تصمیم خود صرف نظر کرد. گفته می‌شود تمرین فردای پرسپولیسی‌ها برگزار خواهد شد و یحیی هم بر این تمرین نظارت خواهد کرد. فعلا خبری از استعفای یحیی گل‌محمدی نخواهد بود و سرمربی پرسپولیس به کارش ادامه خواهد داد. شرایط پرسپولیس به بدترین شکل ممکن پیش می‌رود و اوضاع در این تیم اصلا خوب نیست. چیزی که مشخص است، از بین درویش و گل‌محمدی یک نفر باید برود و این دو بعد از علنی شدن اختلافاتشان دیگر نمی‌توانند با هم کار کنند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید