خبر تلخ برای هواداران استقلالی / کسر امتیاز کلید خورد / یحیی کار خودش را کرد

بدون دیدگاه
 

از پرسپولیس امتیاز کم شد و پس از آن پرسپولیس از استقلال شکایت کرد. طی روزهای اخیر در فضای مجازی و در جمع هواداران پرسپولیس، انتقادات در مورد نحوه بررسی پرونده باشگاه استقلال به اوج خود رسیده است. طی چند ماه اخیر دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به دلایل مختلف که نامش تخلف و دور زدن قانون بود از سوی کارگروه نظارت بر قراردادها، سازمان لیگ و همین طور کمیته انضباطی مورد بازخواست قرار گرفته و به سرعت نیز به پرونده آن ها رسیدگی شد. حتی باشگاه پرسپولیس به سرعت پرونده اش مورد بررسی قرار گرفت و از این تیم کسر امتیاز شد.

حالا پرونده استقلال هم به کارگروه نظارت بر قراردادها رفته و هواداران پرسپولیس منتظر هستند رای پرونده استقلال هم صادر شود.

باشگاه استقلال مدعی است تخلفی انجام نداده و در این پرونده حتی تذکر هم نمی گیرد چه برسد به این که با کسر امتیاز یا جریمه مالی روبرو شود اما هواداران پرسپولیس مدعی هستند کارگروه و کمیته انضباطی باید با قید فوریت پرونده استقلال را بررسی کنند و نباید صدور حکم تا این حد به تعویق بیفتد.

پرسپولیسی ها در فضای مجازی این اتهام را متوجه فدراسیون فوتبال کرده اند که فدراسیون منتظر است فاصله امتیازی استقلال با رقبا زیاد شود تا طبق این فاصله تعداد امتیاز کسر شده از این باشگاه را مشخص کند اما استقلالی ها با اطمینان می گویند مدارک شان برای اثبات این که تخلف نکرده اند کافی است و خطری آنها را تهدید نمی کند.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید