(ویدئو) جزئیات حمله به عادل فردوسی پور در شبکه سه

به گزارش خبرجو24؛ (ویدئو) جزئیات حمله به عادل فردوسی پور در شبکه سه

عادل فردوسی‌پور چند سال بعد از حذف از شبکه سوم سیما و از دست دادن تریبون پرمخاطبش در این رسانه همچنان چهره تاثیرگذاری است. این تاثیرگذاری را می‌توان از طعنه و کنایه‌های گاه و بیگاه به او از تریبون همین تلویزیون دید. در جدیدترین اتفاق رخ داده مجری یکی از برنامه‌های زنده تلویزیون در اجرای شب گذشته‌اش در شبکه سه به مصاحبه فردوسی‌پور و علیرضا جهانبخش تاخته است.

چندی پیش عادل فردوسی‌پور مصاحبه‌ای با علیرضا جهانبخش برای برنامه اینترنتی انجام داده بود که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. برخی چهره‌های اصولگرا، چون حمید رسایی فردوسی‌پور را با القابی نظیر «بازجو» خطاب کردند و مصاحبه او با کاپیتان تیم ملی در جام جهانی را به یک جلسه بازجویی تشبیه کردند.

حالا در جدیدترین حمله به فردوسی‌پور یک مجری تلویزیونی گزارشی درباره تلفات کشور‌های اروپایی در زمستان گذشته ارائه می‌دهد و مقاله اکونومیست در این باره را به عنوان سندی برای اثبات ادعایش نشان می‌دهد. او در ادامه می‌گوید که حالا با ارائه این سند کسی نمی‌تواند ادعا‌ها درباره زمستان سخت را رد کرده یا آن را باور نکند. او همچنین در ادامه به فضاسازی در توئیتر درباره کلیدواژه زمستان سخت اشاره می‌کند و کنایه‌ای هم به مصاحبه فردوسی‌پور و جهانبخش می‌زند. این مجری تلویزیونی در این زمینه می‌گوید: «با این گزارش (اکونومیست) بعید می‌دانم دیگر کسی علیرضا جهانبخش را مقابل خود بنشاند و درباره زمستان سخت لودگی کند».

اشاره این مجری تلویزیونی به سوالی است که فردوسی‌پور از جهانبخش درباره تجربه‌اش در زمستان هلند پرسیده بود و این سوال را مطرح کرد آیا واقعا زمستان سختی بود؟ مصاحبه فردوسی‌پور و جهانبخش که در یک پلتفرم اینترنتی پخش شده بود به دلیل رهایی از سانسور‌های معمول تلویزیون مصاحبه صریحی بود. فردوسی‌پور از این فرصت ایجاد شده استفاده کرده بود و برخی سوال‌های مهم درباره وضعیت تیم ملی در جام جهانی و اتفاقات رخ داده در آن جام را مطرح کرد. این گفتگو البته از گوشه و کنایه‌های سیاسی هم به دور نبود و اشاره به اعتراضات اخیر و همچنین کنایه یه «زمستان سخت» بخشی از آن بود. گفت‌‍وگویی که تا کنون بیشترین واکنش‌ها را به همراه داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار

وبگردی