جنایت در روز روشن / مرد جنایتکار رازش برملا شد

دستگیری
بدون دیدگاه

به زارش خبرجو24؛ جنایت در روز روشن / مرد جنایتکار رازش برملا شد

نیمه شب ۳۱ اردیبهشت ماه امسال وقوع درگیری میان چند مرد در پارک قائم در خانی آباد به پلیس اعلام شد. بررسی ها نشان می داد در این درگیری مرد جوانی به نام اردلان از ناحیه گردن چاقو خورده و به بیمارستان منتقل شده است.

اما ساعتی از بیمارستان خبر رسید اردلان به خاطر شدت خونریزی جان سپرده است. ماموران به تحقیق پرداختند و دریافتند اردلان مدت‌هاست در پارک دست فروش است و بساط قلیان به مشتری ها اجاره می‌دهد. ماموران به پرس و جو از شاهدان پرداختند و مشخص شد عامل درگیری پسر جوانی به نام بابک است که پس از جنایت به محل نامعلومی گریخته است.

جنایت در دفاع از دخترجوان

پسر جوان به قتل اعتراف کرد اما مدعی شد در دفاع از خودش و یک دختر جوان دست به جنایت زده است.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: آن شب همراه دوستانم برای تفریح به پارک رفته بودم که متوجه درگیری بابک با یک دختر جوان شدم. ساعت ۲ نیمه شب بود و دختر جوان با سگش به پارک آمده بود .اما بابک که دستفروش بود با قلدری جلوی راهش را بست و می‌خواست سگ دختر جوان را از او بگیرد. آنها با هم درگیر شدند و من به هواخواهی از دختر جوان با اردلان درگیر شدم.

وی ادامه داد: بابک مست بود و حال طبیعی نداشت که مرا پشت شمشادها کشید و می‌خواست مرا بزند به همین خاطر چاقویی را که درجیب داشتم بیرون آوردم تا او را بترسانم. اما در آن درگیری چاقو ناخواسته با گردنش برخورد کرد و موجب مرگش شد.

دختر جوان نیز به ماموران گفت: مرد دستفروش راهم را بسته بود می‌خواست من و سگم را بدزدد. او حال طبیعی نداشت و قصد تعرض به من را داشت که متهم با او درگیر شد.

بابک به بازسازی صحنه جرم پرداخت و در حالی پرونده‌اش به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد که اولیای دم برای وی درخواست قصاص را مطرح کردند.

اما وی مدعی شد در دفاع مشروع دست به جنایت زده است.این مرد به زودی از خود دفاع می کند.

اخبارجامعهحوادث
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید