گرما، اسپری فلفل و بازداشت! | ماجرای دستگیری و درگیری مسافران با رئیس قطار در ایستگاه بیشه ‌چه بود؟

بدون دیدگاه

وقتی تعدادی از مسافران به‌خاطر مشکل فنی کولر به رئیس قطار اعتراض می‌کنند، وی به مسافران پاسخ می‌دهد که فعلاً راه حلی برای رفع مشکل نیست و باید صبر کنند، ولی تعدادی از مسافران همچنان به اعتراض خود ادامه می‌دهند تا اینکه در ایستگاه بیشه شهرستان دورود با درخواست رئیس قطار از پلیس، چند نفر از معترضان دستگیر می‌شوند!

 فخرالدین پیروزفر مدیرکل راه آهن لرستان گفت: شامگاه سه‌شنبه ساعت یک بامداد مولد برق قطار مشهد – اهواز دچار آسیب می‌شود که گرمای هوا سبب اعتراض برخی مسافران شد.

وی گفت: در ایستگاه دورود مولد برق قطار مشهد – اهواز تعویض و مشکل برطرف می‌شود، ولی بعد از رفع مشکل علی‌رغم عذرخواهی رئیس قطار اعتراض مسافران ادامه پیدا می‌کند و به دلیل بالا گرفتن مشاجره لفظی میان عده‌ای از مسافران و رئیس قطار در ایستگاه بیشه قطار نیم ساعت توقف داشته که با حضور ماموران پلیس، جو آرام و قطار به مسیر خود ادامه می‌دهد.

مدیرکل راه آهن لرستان ضمن تکذیب دستگیری برخی مسافران در این زمینه می گوید: خبر دستگیری تعدادی از مسافران در ایستگاه بیشه کاملاً کذب است وعلی رغم اینکه قطار از لرستان عبوری بود و مبدا لرستان نبوده از کلیه مسافران به دلیل اشکالی که در سیستم تهویه قطار ایجاد شده بودعذرخواهی کردیم و هیچ کسی را دستگیر نکردیم.

وی گفت: با توجه به اینکه اعتراض مسافران به حق بود تا درست کردن مولد برق به دلیل گرمای هوا اذیت شدند از همه مسافران عذرخواهی کردیم و اعلام کردیم چنانچه توقف قطار بیشتراز نیم ساعت شود جبران خسارت می‌کنیم که حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت مشکل قطار رفع و قطار مسافربری از لرستان عبورکرد./ تسنیم

اخبارجامعه
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید