خبر خوش برای پرسپولیسی ها / بازگشت مهاجم سابق پرسپولیس

2 دیدگاه

احتمال بازگشت مهاجم سابق پرسپولیس به این تیم وجود دارد.

مهاجم ۲۸ساله مهره مهمی برای پرسپولیس بود که قرمزها هیچ‌گاه نتوانستند جایگزین و گلزن شش دانگی را پس از جدایی او در اسکواد خود پیدا کنند.

علی علیپور آمارهای فوق‌العاده‌ای در پرسپولیس دارد. او که ۶ فصل متوالی در پرسپولیس حضور داشت و با این تیم در یک فصل کفش طلای آقای گلی را نیز به دست آورد، پس از جدایی‌اش، پرسپولیس در سال‌های اخیر کمبود او را حس کرده است.

علی علیپور که در مجموع همه رقابت‌ها ۲۱۱ بازی برای پرسپولیس انجام داده و در بین ۱۵ بازیکن با سابقه تاریخ سرخ‌ها قرار دارد، در تمام رقابت‌ها ۷۲ گل زده و پنجمین گلزن برتر تاریخ پرسپولیس است. او با آمار ۵۶ گل در لیگ برتر بهترین گلزن سرخ‌ها در این لیگ است که از سال ۱۳۸۰ اولین دوره‌اش برگزار شده است.

علیپور که پس از سال‌ها حضور در پرسپولیس برای پیشرفت بیشتر راهی پرتغال شد تا لژیونر شود اما در یک سال اخیر با مصدومیت سخت رباط صلیبی روزهای تلخی را سپری کرد. او که حالا به میادین بازگشته بار دیگر مورد توجه پرسپولیس قرار دارد.

این مهاجم ۲۸ساله مهره مهمی برای پرسپولیس بود که قرمزها هیچ‌گاه نتوانستند جایگزین و گلزن شش دانگی را پس از جدایی او در اسکواد خود پیدا کنند. بدون شک بازگشت علیپور می‌تواند خبر بسیار خوبی در این روزهای حساس برای پرسپولیسی‌ها باشد.

به گفته حسین شهریاری، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس آنها پس از جذب عبدالکریم و آل کثیر در پی جذب علیپور هستند و مذاکره با باشگاه ژیل ویسنته پرتغال در حال انجام است و مدیران پرسپولیس پیگیر گرفتن جواب از این باشگاه هستند. همچنین رقم جذب علیپور هنوز مشخص نشده و آنها ابتدا باید در مذاکره را با باشگاه علیپور باز کنند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید