خبر مهم درباره آتش سوزی بیمارستان گاندی

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24، تکلیف حقوق کارکنان بیمارستان گاندی مشخص شد
همه افرادی که بیمه پرداز بودند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند و تا دایر شدن مجدد بیمارستان می توانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند و در چهارچوب سنوات و عیدی را باید از همان مرکز بگیرند.

خبرآنلاین: همه افرادی که بیمه پرداز بودند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند و تا دایر شدن مجدد بیمارستان می توانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند و در چهارچوب سنوات و عیدی را باید از همان مرکز بگیرند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پزشکان و کارکنان بیمه پرداز بیمارستان گاندی می‌توانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند.

صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد وضعیت پزشکان بیکار بیمارستان گاندی اظهار داشت: همه افرادی که بیمه پرداز بودند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند و تا دایر شدن مجدد بیمارستان می توانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند و در چهارچوب سنوات و عیدی را باید از همان مرکز بگیرند.
در گزارش ایرنا آمده مرتضوی گفته که: اما آن بخش از کارکنان آن بیمارستان که بیمه‌پرداز بودند چنانچه بیکار شدند و کار جدیدی پیدا نکردند و خود بیمارستان امکان به کار گیری آنها را نداشته باشد حتما از مزایای بیمه بیکاری بهره‌مند می شوند.

بیمارستان گاندی که در پنجشنبه هفته گذشته از اتاق ۱۰۶ در طبقه ۱۶ از نمای کامپوزیت آن دچار آتش سوزی شد و عامل این حریق هنوز مشخص نشده، به گفته رئیس این بیمارستان ۷۰۰ پرسنل و ۲۰۰ پزشک را بیکار کرد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید