اوسمار این کاره نیست | همین حالا درخشان یا حسین عبدی را سرمربی پرسپولیس کنید

اوسمار
بدون دیدگاه

پیشکسوت پرسپولیس می گوید: اوسمار کار خیلی سختی پیش رو دارد و قطعاً به تنهایی نمی‌تواند از عهده کارش برآید.

بهزاد داداش‌زاده هافبک اسبق پرسپولیس اشکالات اخیر بر سر راه انتخاب سرمربی پرسپولیس را به مدیرعامل این تیم و تصمیمات اشتباه این مربی مربوط می‌داند. به بهانه انتخاب اوسمار و حاشیه‌هایی که اخیراً برای پرسپولیس به وجود آمده گفت‌وگویی با پیشکسوت پرسپولیس داشتیم.

در رابطه با انتخاب دستار اول یحیی به عنوان سرمربی پرسپولیس که بازخوردهای مختلفی داشته چه نقدی دارید؟

به نظرم مدیرعامل پرسپولیس واقعیت‌ها را نمی‌گوید و کارش هم از ابتدا درست نبود. ایشان حرف از حضور برانکو زدند و آن را قطعی دانستند، در حالی که مشخص بود مربی کروات از ابتدا هم قصد نداشت به پرسپولیس بیاید، با این حال من نمی‌دانم چرا مدیرعامل پرسپولیس بعضی از مسائل که دقیقاً برای همه مشخص است را برای مردم و هواداران شفاف نمی‌گوید، همانطور که مدیرعامل به نظرم همه چیز را در خصوص یحیی شفاف نگفت، چه بسا که الان شاهدیم بر خلاف زمان یحیی بازیکنان جدید پشت سر هم جذب می‌شوند، در حالی که در زمان یحیی با وجود اصرار ایشان هیچ بازیکنی جذب نشد و فضا اینقدر برای سرمربی وقت پرسپولیس سنگین شد که ایشان عطای کار را به لقایش بخشید و مجبور به استعفا شد و به نظرم مدیرعامل هم به خواسته‌اش رسید.

حالا که به هر حال اوسمار انتخاب شده چگونه می‌توان از این مربی انتظار بهترین کارآیی را داشت؟

اوسمار کار خیلی سختی پیش رو دارد و قطعاً به تنهایی نمی‌تواند از عهده کارش برآید، به همین دلیل حتماً باید همین حالا نفراتی مانند حسین عبدی یا حمید درخشان را به عنوان سرمربی در رأس کار پرسپولیس قرار دهند و از اوسمار به عنوان همان مربی تمرین دهنده استفاده کنند چون این مربی با توانایی و شخصیتی که دارد تنها قادر است به عنوان سرمربی به کارش ادامه دهد. در این بین شاید بعضی‌ها بگویند که سیدجلال می‌تواند رختکن را جمع کند اما به نظرم فقط مربیان بزرگ هستند که قادرند رختکن را جمع کنند و در جمع کردن حاشیه‌ها و بقیه مشکلات به تیم کمک کنند.

در رابطه با نفرات جدیدی که جذب شدند چه نظری دارید؟

من فکر می‌کنم نفرات جدید همان کسانی هستند که با نظر یحیی برای تیم‌ها انتخاب شده بودند. دو بازیکن جدید که بازیکنان خوبی هستند اما حتماً نیاز است که یک هافبک وسط و یک مهاجم دیگر هم جذب شوند تا شرایط از اینکه هست بهتر شود.

اوسمار در اولین تجربه سرمربیگری‌اش ناموفق بود و شکست سنگینی را مقابل تیم شباب الاهلی متحمل شد!

اوسمار کار خیلی سختی پیش رو دارد و دورنمای خوبی وجود ندارد چون اوسمار مدیریت قوی‌ای در اداره تیم ندارد و قطعاً قادر نخواهد بود که تیم بزرگی مانند پرسپولیس را با توجه به حاشیه‌ها و موارد بزرگی که پیرامون خودش دارد به خوبی اداره کند، از این رو من اداره و مدیریت پرسپولیس را برای اوسمار غیرممکن می‌دانم و معتقدم اگر مربی پرسپولیسی بزرگی در حد درخشان یا عبدی به پرسپولیس نیایند، اوسمار نمی‌تواند در پرسپولیس موفق باشد و من دورنمای روشنی را برای این مربی در پرسپولیس متصور نیستم. در رابطه با جذب اوسمار من فکر می‌کنم درویش اشتباه کرد و عجله به خرج داد چون حتماً بودند و هستند مربیانی که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند و شرایط را به شکل خوبی برای پرسپولیس در نیم فصل دوم که بسیار حساس است پیش ببرند.

با توجه به اتفاقاتی که در پرسپولیس رخ داده می‌توان به تکرار قهرمانی پرسپولیس امیدوار بود؟

من فکر می‌کنم تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال واقعاً در حاشیه افتاده‌اند و تیم‌هایی مانند تراکتور و سپاهان بی سر و صدا کارشان را پیش می‌برند و نهایت استفاده را از حاشیه‌های دو تیم سرخابی می‌برند که این اصلاً به سود پرسپولیس نخواهد بود.

در رابطه با جایگزین سرلک فکر می‌کنید بازیکنی مانند خدابنده‌لو می‌تواند به پرسپولیس کمک کند؟

به نظر من هر بازیکنی بیاید قادر نخواهد بود در کوتاه‌مدت در پرسپولیس موفق باشد، به همین دلیل فکر می‌کنم پرسپولیس از جدایی سرلک متضرر خواهد شد و به نظرم پرسپولیس باید با بازیکنانی مانند ریگی و اسدبیگی کار را پیش ببرد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید