خبر جدید برای بازنشستگان / عیدی نهایی بازنشستگان تامین اجتماعی چند؟

10 دیدگاه
 

خبر جدید برای بازنشستگان / عیدی نهایی بازنشستگان تامین اجتماعی چند؟
باتوجه به اخبار رسیده گویا عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با تاخیر و اواسط اسفند واریز می‌شود.قرار بر این بود عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری با حقوق بهمن ماه واریز شود که بر اساس خبر‌های جدید این عیدی تا اواسط اسفند واریز می‌شود.

بازنشستگان دولتی معمولا هر ساله همزمان با حقوق بهمن ماه که در بازه زمانی ۲۶ تا ۳۰ این ماه است، عیدی خود را دریافت می‌کنند و پیش‌بینی می‌شد عیدی این دسته از بازنشستگان امسال نیز تا پایان بهمن ماه به حساب آن‌ها واریز شود.

انتظار می‌رفت بازنشستگان نیروهای مسلح نیز همانند بازنشستگان دولت، عیدی خود را به مانند سال‌های گذشته تا اواخر بهمن ماه دریافت کنند.

اما با توجه به اخبار جدید عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری در اواسط اسفند واریز می شود.

متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مبلغ جدید عیدی بازنشستگان

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به معنای تنظیم مجدد حقوق و مزایای بازنشستگان است تا با تغییرات اقتصادی و اجتماعی سازگار شود. این اقدام معمولاً به منظور حفظ قدرت خرید بازنشستگان، تعادل مالی و عدالت اجتماعی صورت می‌گیرد.

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان ممکن است به صورت دوره‌ای یا دائمی انجام شود. در برخی کشورها، قوانین و مقررات مربوط به بازنشستگی تعیین کننده‌ای برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان دارند و برخی از کشورها این وظیفه را به صورت دولتی یا خصوصی به صورت توافق نامه‌ها و قراردادهای کاری انجام می‌دهند.
متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یک اصل عدالت اجتماعی و حقوق انسانی مورد توجه قرار گرفته و تأثیر بسزایی بر سطح زندگی بازنشستگان دارد. این اقدام به منظور پاسخگویی به نیازهای مالی، بهداشتی و اجتماعی بازنشستگان و ارتقاء کیفیت زندگی آن‌ها انجام می‌شود.

اخباراقتصاد
پربازدیدحقوق بازنشستگان
 

10 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • درود بر شما.. یعنی سال ۴۰۳ بریم جوراب کفش و مایحتاج جزیی خونه رو بخریم؟! بس عیدی رو نگهدارین واسه هزینه های خودتون🥺

  پاسخ
 • آخه این چه وضعیه که برا ما درست کردین

  پاسخ
  • مرتضی مختاریان
   06/02/2024 18:05

   سلام خسته نباشید.ایا با این عیدی وحقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه جوری خرج کند تا خانواده اش به اندازه یک ارزن خوشحال شوند.ومرد خانواده شرمنده کوچکترین فرد خانواده اش نشود.

   پاسخ
 • ناشناس
  05/02/2024 15:46

  تبلیغات بیمورد لابلای اخبار مهم کاملا مزخرفه، اطلاعات دروغ هم بی اعتبارتون میکنه، هر روز میزنید تصویب شد خبر تازه و همه بی اعتباره

  پاسخ
 • فاطمه
  05/02/2024 15:48

  تبلیغات بیمورد لابلای اخبار مهم کاملا مزخرفه، اطلاعات دروغ هم بی اعتبارتون میکنه، هر روز میزنید تصویب شد خبر تازه و همه بی اعتباره

  پاسخ
 • بازنشسته
  05/02/2024 17:00

  انتخابات که تمام شد عیدی پرداخت می‌شود چون آنقدر هست که جیب همه پرپول هست لذا از سنگینی پولها نمی‌توانند به پای صندوق بروند و الا خدای نکرده برنامه دیگری نیست

  پاسخ
  • مرتضی مختاریان
   06/02/2024 18:11

   از اینکه نظرات مردم را انتشار می دهید ممنون ودستتان درد نکند.

   پاسخ
   • چه فرقی میکنه اسممون.تو بگو بدبخت و فقیر
    06/02/2024 19:21

    هر چی بگیم و بگن چه فایده وقتی مثلا مستمری بگیر هستیم و اجازه کار کردن نداشته باشیم تازه باید با ۷ تومن هم دخل و خرج و کوفت و زهر مارمونو بگذرونیم و هم به فکر یه پس انداز برای مریضی و اینده و حوادث اتفاقیه زندگیه گندمون تو اینجا باشیم.میگن زیاد میشه حقوق یا عیدی ولی آیا خوتون میتونید یک ماه با ۷ تومن بگذرونید که من نمیتونم یا ما نمیتونیم.تازه خیلی پرو و با وقاهت میگن عیدی ۱/۷۰۰هزار تومن چه عیدی چه روزی کارگر افغانیش سه برابر حقوقش عیدی میگیره و ما ۱/۷۰۰ میلیون تومن میگیریم.خاک بر سر ما……وااااای به حال ما…….

    پاسخ
 • جلال افشاری
  06/02/2024 13:22

  این خبرها برای سرگرمی مردم میباشد وهیچ گونه واقعیت ندارد

  پاسخ
 • بازنشسته
  07/02/2024 02:21

  مدیر عامل محترم تامین اجتماعی چرا ما بازنشستگان را شرمنده زن و بچه هامون میکنید به خدا باید اون دنیا جواب بدین با این مبلغ چی میشه خرید و آیا شما خودتان هم همین قدر عیدی میگیرید به خدا نه پس فکری به حال ما بکنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید