مبلغ جدید عیدی بازنشستگان چقدر است؟

حقوق بازنشستگان
5 دیدگاه
 

مبلغ جدید عیدی بازنشستگان چقدر است؟
قرار بر این بود عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری با حقوق بهمن ماه واریز شود که بر اساس خبرهای جدید این عیدی تا اواسط اسفند واریز می شود.
بازنشستگان دولتی معمولا هر ساله همزمان با حقوق بهمن ماه که در بازه زمانی ۲۶ تا ۳۰ این ماه است، عیدی خود را دریافت می‌کنند و پیش‌بینی می‌شد عیدی این دسته از بازنشستگان امسال نیز تا پایان بهمن ماه به حساب آن‌ها واریز شود.

انتظار می‌رفت بازنشستگان نیروهای مسلح نیز همانند بازنشستگان دولت، عیدی خود را به مانند سال‌های گذشته تا اواخر بهمن ماه دریافت کنند.

اما با توجه به اخبار جدید عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری در اواسط اسفند واریز می شود.

متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مبلغ جدید عیدی بازنشستگان

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به معنای تنظیم مجدد حقوق و مزایای بازنشستگان است تا با تغییرات اقتصادی و اجتماعی سازگار شود. این اقدام معمولاً به منظور حفظ قدرت خرید بازنشستگان، تعادل مالی و عدالت اجتماعی صورت می‌گیرد.

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان ممکن است به صورت دوره‌ای یا دائمی انجام شود. در برخی کشورها، قوانین و مقررات مربوط به بازنشستگی تعیین کننده‌ای برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان دارند و برخی از کشورها این وظیفه را به صورت دولتی یا خصوصی به صورت توافق نامه‌ها و قراردادهای کاری انجام می‌دهند.

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یک اصل عدالت اجتماعی و حقوق انسانی مورد توجه قرار گرفته و تأثیر بسزایی بر سطح زندگی بازنشستگان دارد. این اقدام به منظور پاسخگویی به نیازهای مالی، بهداشتی و اجتماعی بازنشستگان و ارتقاء کیفیت زندگی آن‌ها انجام می‌شود.

اخباراقتصاد
افزایش حقوقپربازدید
 

5 دیدگاه. Leave new

 • فریبا
  06/02/2024 16:51

  عیدی کارمندان وبازنشسته ها۲تا۳میلیون ولی کارگران مردم آزار۱۵۰۰۰۰۰۰تومان یعنی چی داریم به کجا میرسیم.

  پاسخ
 • سلام دا یم نابود میشیم این دولت اگه نمتونه به کارکنانش عیدی بده ولازم ات در تقویم عید باستانی نوروز را هم لغو کند وهر کس رفت عید دیدنی جریمه کند

  پاسخ
  • با درود
   عدالت اجتماعی یعنی همین، اینکه بعد ۱۶ تا ۲۰سال درس خواندن ، یک هفتم یک کارگر با چند کلاس درس دوره ابتدایی عیدی دریافت کنی !!!

   پاسخ
 • با درود
  عدالت اجتماعی یعنی همین ، یعنی ۱۶ تا ۲۰ سال درس بخونی و یک هفتم یک کارگر با چند کلاس سواد ، عیدی بگیری ..‌

  پاسخ
  • اکبرکردابادی ازیزد
   10/02/2024 18:39

   سلام واقعا این عدالت علی است که همه دم مزنندمن بازنشسته که حدود۳۰ سال در معدن باکارسخت وزیان آور روبلدوزر کار کردم بازنشسته شدم باکلی مزایا۸۲۰۰۰۰۰تومان میگیرم خدای نکرده ایسارگر هستم اینه عدالت علی خدابه مارحم کندهیچ کس به فکرمانیست

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید