آخرین خبر از پرسپولیس/ پروژه جذب خدابنده‌لو شکست خورد!

پرسپولیس
بدون دیدگاه

آخرین خبر از پرسپولیس/ پروژه جذب خدابنده‌لو شکست خورد!
با وجود رایزنی‌های انجام شده، همچنان خبری از جذب هافبک جدید برای پرسپولیس نیست. پرسپولیسی‌ها بعد از آنکه در فاصله ۲ امتیازی تا صدر جدول به کار خود در نیم‌فصل نخست در جایگاه سوم جدول به کارشان پایان دادند، به دنبال جبران‌مافات در نیم‌فصل دوم هستند. البته که در مقایسه با نیم‌فصل نخست، شرایط سرخ‌پوشان پایتخت کاملاً تغییر کرده است؛ به‌طوری‌که دیگر خبری از حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس نیست و به جای او، اوسمار ویرا در قامت سرمربی جدید سرخ‌پوشان کارش را آغاز کرده است.

محمد عمری و میلاد سرلک به دلیل سرباز شدن از جمع بازیکنان پرسپولیس جدا شدند و به ملوان بندرانزلی پیوستند. در نقطه مقابل، مدیران باشگاه پرسپولیس برای تقویت سمت چپ خط دفاع و خط حمله تیم‌شان اقدام به جذب بازیکن جدید کردند. عبدالکریم حسن و عیسی آل‌کثیر، ۲ خرید زمستانی پرسپولیس بودند و بعد از آنکه این ۲ بازیکن با سرخ‌پوشان پایتخت به توافق رسیدند، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس وعده داد که خریدهای زمستانی سرخ‌پوشان ادامه خواهد داشت اما فعلاً خبری از خرید جدید نیست!

پروژه جذب خدابنده‌لو شکست خورد!
محمد خدابنده‌لو در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه، گزینه موردنظر یحیی گل‌محمدی بود. با وجود رایزنی‌های انجام شده، انتقال او به جمع سرخ‌پوشان پایتخت نهایی نشد و در نهایت به مس رفسنجان پیوست. بعد از گذشت نیم‌فصل، بار دیگر پرسپولیسی‌ها به سراغ جذب محمد خدابنده‌لو رفتند و امیدوار بودند که بتوانند با توجه به شرایط بحرانی مس، این هافبک جوان اما باتجربه را به خدمت بگیرند؛ به‌ویژه آنکه با توجه به جدایی سرلک، سرخ‌ها به دنبال جانشین مناسبی برای او بودند.

مدیران باشگاه مس رفسنجان در وهله نخست اعلام کردند که در ازای ۱۰ میلیارد تومان، رضایت‌نامه محمد خدابنده‌لو را صادر می‌کنند که این پیشنهاد با پاسخ منفی پرسپولیسی‌ها همراه شد. در ادامه راه، بحث معاوضه با وحدت هنانوف به میان آمد و گفته شد که خدابنده‌لو از طریق بخشیدن مطالباتش به دنبال دریافت رضایت‌نامه خود است اما انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی جدید مس رفسنجان باعث شد تا معادلات تغییر کند؛ به‌طوری‌که او صراحتاً مخالفت خود با جدایی محمد خدابنده‌لو را اعلام کرده و تنها در صورتی حاضر به فروش هافبک تیمش است که در نقطه مقابل پرسپولیسی‌ها، اجازه حضور مسعود ریگی را در مس رفسنجان بدهند. با توجه به درخواست نویدکیا و مخالفت پرسپولیسی‌ها، پروژه جذب خدابنده‌لو منتفی شده است.

علیزاده هم شاگرد ویرا نمی‌شود
اوسمار ویرا بعد از آنکه از عدم جذب محمد خدابنده‌لو مطلع شد، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست تا مذاکرات برای جذب علیرضا علیزاده را آغاز کنند. علیزاده در بازار زمستانه، گزینه حضور در تراکتور تبریز بود اما نتوانست رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه سیرجانی دریافت کند. بعد از نامه‌نگاری رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس، گل‌گهری‌ها مخالفت صریح خود با انتقال علیزاده را به پرسپولیس اعلام کردند تا همچنان تلاش سرخ‌پوشان برای جذب هافبک نافرجام باشد.

مدیران باشگاه پرسپولیس همزمان با تلاش برای تقویت پست هافبک، به دنبال آن هستند تا بتوانند خط حمله تیم‌شان را تقویت کنند و در این زمینه، رایزنی‌ها با ویلن موتا در حال انجام است. از پویا پورعلی به عنوان دیگر گزینه مطرح شده برای حضور در خط هافبک پرسپولیس یاد شده که هنوز مدیران باشگاه ملوان نسبت به این مسئله واکنش نشان داده‌اند و باید دید در صورت ناکامی در جذب پورعلی، سرانجام کدام بازیکن در قامت جانشین میلاد سرلک وارد فهرست پرسپولیس می‌شود.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید