جانشین درویش مشخص شد | لابی مدیرعامل سابق پرسپولیس برای بازگشت

4 دیدگاه

یکی از مدیران عامل قبلی پرسپولیس به شدت به دنبال بازگشت به این تیم است و پس از مدت‌ها نام او در رسانه‌ها پیرامون جانشینی رضا درویش شنیده می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی و البته انتخاب عجیب اوسمار لوس ویرا به عنوان سرمربی جدید این تیم،اصلا شرایط خوبی در پرسپولیس ندارد. هواداران پرسپولیس به شدت از عملکرد درویش ناراضی هستند و حتی هشتگ اخراج او چند روزی در فضای مجازی ترند شده است. شایعات برکناری درویش به اوج خودش رسیده و ممکن است مدیرعامل فعلی پرسپولیس روزهای آخرش را در این باشگاه پشت سر بگذارد.

بی‌پولی، نداشتن درآمد کافی، مطالبات بازیکنان، عدم توانایی در جذب بازیکنان باکیفیت، رفتن باقری و گل‌محمدی و همچنین انتخاب عجیب‌ترین گزینه برای هدایت پرسپولیس از جمله مواردی است که باعث شده تا هواداران پرسپولیس از عملکرد درویش ناراضی باشند. حتی چند روز قبل تعدادی از آن‌ها مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و خواهان برکناری درویش شدند. از گوشه و کنار خبر می‌رسد که خود وزارت هم بی‌میل نیست در پرسپولیس تغییراتی ایجاد کند و چند گزینه هم برای جانشینی درویش در نظر دارد.

همچنین یکی از مدیران عامل سابق پرسپولیس هم به شدت به دنبال بازگشت به این تیم است و در این زمینه مدت‌هاست که با افراد مختلف جلسه می‌گذارد و به نوعی لابی می‌کند. این فرد که چند سال قبل مدیرعامل پرسپولیس بود، مدعی شده با توپ پر و با پول به پرسپولیس برمی‌گردد و مشکلات این باشگاه را برطرف می‌کند. حال باید دید در نهایت وزیر ورزش در این خصوص چه واکنشی نشان خواهد داد و آیا دوباره شاهد تغییرات در پرسپولیس خواهیم بود.

گفتنی است خود درویش هم دوست دارد در پرسپولیس بماند و به همین دلیل این روزها سکوت اختیار کرده تا نقل و انتقالات را به پایان برساند و بتواند با خرید چند بازیکن و تقویت پرسپولیس، از فشار زیادی که روی خودش وجود دارد، کم کند. حال باید دید در نهایت جنگ مدیرعاملی در پرسپولیس به کجا خواهد کشید و وضعیت مدافع عنوان قهرمانی طی روزهای آینده به چه شکلی پیش خواهد رفت.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

4 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • خواهشا وزیر ورزش نسبت به بر کناری درویش اقدام کنه ،،والله ما هواداران هم دیگه مغزمون داره هنگ میکنه ،،جون مادرت وزیر ،،زودتر این درویش رو بردار ،،،

  پاسخ
 • پرسپولیس زرنگ
  07/02/2024 01:02

  # اخزاج لشگزی # اخراج درویش

  پاسخ
 • مجید انصاری
  07/02/2024 01:27

  مدیری که توی کاپوت ماشین قایم بشه میشه به اون گفت مدیر آقای وزیر لطفاً آقای درویش را مرخص فرما ممنونم

  پاسخ
 • ای کاش وزیر جدید هاشمی به خواسته هواداران میلیونی ارتش سرخ احترام بگذاره و تا باشگاه بیشتر از این صدمه نبیند،،آقای وزیر حرف خیلی زیاده ولی خلاصه درویش مدیری در شان باشگاه بزرگ و پرهوادار پرسپولیس نیست،،رزومه این فرد در مدیریت کجاست ،،،باشگاه بزرگ پرسپولیس مدیرش باید فردی لایق و کار بلد و با تجربه و متعهد و دلسوز و دارای رزومه موفق و صاحب نام باشد و همراه آن هئیت مدیره باید دارای افرادی متخصص اقتصادی و متعهد و کارآمد و صاحب نام و با رزومه موفق باشند ،،،سرمربی باشگاه پرسپولیس یحیی بهترین مربی ایرانی که رزومه موفق داشته و در ۴ سال ۶ جام آورده نباید با بی اعتنایی به خواسته های یحیی او را آزورده میکرد و بهانه و دروغ میگفت ،،،حتی بعد از یحیی باید سرمربی درجه یک خارجی با رزومه موفق و با تجربه میآورد ولی در تعطیلات طولانی فقط با اسامی بازی کرد و خواسته هواداران رو به سخره گرفت و اوسمار دستیار و تمرین دهنده رو سر مربی کرد،،،اگر درویش الان بازیکنان رئال و بارسلونا رو بیاره ،،هیچ فایده ایی نداره باید اخراج گردد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید