اردن قهرمان جام ملت‌ها | اولین‌بار چه‌کسی گفت اردن قهرمان جام ملت‌ها می‌شود؟

بدون دیدگاه

پیش از شروع جام ملت‌ها هیچ کس پیش بینی نمی‌کرد اردن یکی از تیم‌ها راه یافته به دیدار پایانی این مسابقات باشد. اما اکنون این اتفاق رخ داده است.

پیش از شروع جام ملت‌ها همه می‌گفتند که ژاپن قهرمان جام ملت‌ها می‌شود. شانس دوم به تیم کره جنوبی داده می‌شد و در رتبه‌های بعدی تیم‌هایی چون ایران – عربستان و استرالیا قرار می‌گرفتند. اما اکنون نه ژاپن در مرحله نیمه نهایی است و نه تیم‌هایی چون استرالیا و عربستان. از سویی کره هم در این مرحله به اردن باخت و حالا اردن یک پای فینال است و پای دیگر فینال هم یکی از دو تیم قطر و ایران خواهد بود.

اما اکنون شرایط تغییر کرده است. یورگن کلینزمن سرمربی تیم کره جنوبی بعد از شکست در برابر اردن این تیم را مدعی قهرمانی می‌داند. به واقع او اولین کسی است که به تیم اردن شانس قهرمانی داده است.

او بعد از بازی در مورد بازی و هم چنین شانس قهرمانی اردن در جام ملت‌ها اینطور گفت: خیلی بد بود. واقعا ناراحت‌کننده. من عصبانی‌ام. قبل از ورود به زمین برای بچه‌ها ‏صحبت کردم. درباره اینکه امروز چطور باید بازی کنیم. ولی اردن خیلی بهتر بود. این را در ‏زمین دیدیم. علت باخت امروز واضح است. این شکست برای ما تلخ است. دل‌های ما ‏شکسته و عصبانی و غمگین هستیم. ولی مهم این است که در لحظات باخت شخصیت ‏خودتان را نشان بدهید. اردن مدعی قهرمانی این تورنمنت است.

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید