واکنش مدیر اجرایی اینتر به حذف ایران/ افعی‌ها در انتظار مهدی طارمی

بدون دیدگاه
 

پی‌یر آئوسیلیو، مدیر اجرایی اینتر، تایید کرد که مذاکرات با پورتو و مهدی طارمی برای انتقال آزاد این بازیکن به نراتزوری در جریان است.

مهدی طارمی از مدتی پیش با باشگاه اینتر در تماس بود و با توجه به این که وارد شش ماهه پایانی قراردادش شده، اجازه دارد که با هر باشگاهی مذاکره و حتی پیش قرارداد امضا کند و به نقل از سایتهای ایتالیایی، توافق نهایی بین او و مدیران اینتر بسیار نزدیک به نظر می‌رسد.

این ستاره ایرانی آماده است در پنجره نقل و انتقالات تابستانی آینده قراردادی سه ساله را با اینتر به امضا برساند و گفته می‌شود که دستمزدش در این باشگاه حدود سه میلیون یورو خواهد بود. این در حالی است که او تابستان گذشته در یک قدمی پیوستن به میلان بود اما این انتقال در لحظه آخر منتفی شد.

حالا با پیشرفت مذاکرات پی‌یر آئوسیلیو، مدیر اجرایی اینتر، در گفت و گو با خبرنگار حوزه نقل و انتقالات، فابریتزیو رومانو، مذاکره با پورتو و طارمی را تایید کرده است: درست است، ما در حال کار روی قراردادهای طارمی و زیلینسکی در تابستان به عنوان بازیکن آزاد هستیم. ما باشگاه پورتو و ناپولی را از مذاکرات در حال انجام با این بازیکنان مطلع کرده ایم. ما با هر دو در تماس هستیم، و فعلا باید صبر کنیم و ببینیم آیا می توانیم این معاملات را انجام دهیم یا خیر.

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید