اوسمار برای استقلال خط و نشان کشید / کوسه تیز دندان در تور درویش جا خوش کرد / تن و بدن نکونام لرزید!

اوسمار
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ اوسمار برای استقلال خط و نشان کشید / کوسه تیز دندان در تور درویش جا خوش کرد / تن و بدن نکونام لرزید!

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز می گوید تیمش کار سختی برای پیروزی مقابل نیروی زمینی دارد.

مهدی رجب زاده در نشست خبری پیش از بازی با نیروی زمینی در جام حذفی اظهار داشت: درگذشت مهندس بهروان رئیس اسبق سازمان لیگ را تسلیت می گویم. درگذشت پدر مربی ارزشمند فجرسپاسی آقای رحیم خدایاری را به او و خانواده اش تسلیت می گویم. برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به فینال برسیم و بعد از سال ها قهرمان آسیا شویم.

او سپس درباره بازی فردای تیمش مقابل نیروی زمینی بیان کرد: فردا در جام حذفی جام شگفتی ها باید به میدان برویم ما در مرحله اول با تیم خوب ایلامی بازی کردیم تیمی از لیگ سه که بازی سختی برای ما شد.

وی افزود: در جام حذفی بخصوص بازی با تیم های لیگ هایی پایین تر سخت می شود و ما در مرحله قبل در پنالتی پیروز شدیم. نیروی زمینی در کورس صعود به لیگ یک است و بازی سختی است.

سرمربی فجرسپاسی در مورد وضعیت تیمش در لیگ یک اظهار داشت: در یکسال و نیم گذشته شرایط ما خوب بود و فصل گذشته ما صدر جدول بودیم و تا روز آخر در کورس صعود بودیم اکنون هم این اتفاق رخ می دهد و مجموعه ای خوب داریم و تلاش می کنیم به صدر جدول لیگ یک برسیم. فصل گذشته هم اتفاقاتی رخ داد از داوری رخ داد که به ما ضربه زد هم من محروم شدم و هم نمی خواهم دیگر به آن برگردم. از سازمان لیگ و وفدراسیون فوتبال می خواهیم نظارت بیشتری انجام شود و هر تیمی که شایسته صعود هست به لیگ برتر صعود کند و ما هم تلاش می کنیم امسال به لیگ برتر برسیم.

رجب زاده درمورد اینکه فردا با تیم امیدها بازی می کنید یا تیم اصلی خود، گفت: تاکنون سه بازیکن جدید در نیم فصل جذب کردیم و سه بازیکن هم از تیم ما جدا شدند. ما با تیم بزرگسالان و تکمیل خود آمده ایم بازیکنان امید ما درگیر بازی های تیم خودشان هستند. ما برای آینده سرمایه گذاری کرده ایم. الان از فهرست تیم امید کسی با ما نیست و ۶-۷ بازیکن امید هم قراردادشان را تمدید کرده ایم تا فصل آینده به بازیکنان بزرگسال ما اضافه شوند. جام حذفی برا ی ما مهم است و با تمام وجود در جام حذفی بازی می کنیم.

وی در مورد اینکه سرمربی نیروی زمینی گفته بود که ۶ بازیکن اصلی شان را به دلیل اتمام سربازی در این دیدار ندارد گفت: این مسایل برای تیم های نظامی مثل ما هست و فصل گذشته هم یکی دو بازیکن ما بخاطر پایان سربازی شان از ما جدا شدند. من از مشکلات نیروی زمینی بی خبرم ولی فیلم یک مسابقه این تیم را دیده ام اگر بخواهیم فکر کنیم حریف بازیکنانش را ندارد به ما ضربه می زند زیرا با این تفکر اگر برویم سیلی محکمی می خوریم این تیم در کورس صعود است.
سرمربی فجر سپاسی در مورد کیفیت لیگ یک گفت: کیفیت مسابقات بهتر از قبل شده و یکسری مربیان جدید به لیگ ما اضافه شده اند که تفکرات بهتری دارند و فوتبال به روزتری انجام می دهند. هرچند هستند مربیانی که فوتبال مستقیم و بلند انجام می دهند در لیگ یک اما کیفیت لیگ یک خوب شده و برخی تیم ها می توانند با تیم های لیگ برتری رقابت کنند.

رجب زاده در مورد ابوالفضل بابایی که از فجر به پرسپولیس آمد گفت: قبل از این مساله بگذارید بگویم فجر دوباره کارخانه بازیکن سازی شده است. در یک سال و نیمی که مدیرعامل تغییر کرد و شرایطی فراهم شد که باشگاه فجر دوباره بازیکن ساز شده است. احمد زنده روح بازیکن با تجربه ای بود . بازیکنان لیگ برتری دنبال بازیکنان تیم فجر هستند محسن سیفی، داود رجبی و علی نجفی و فلاحیان و بهیاریی بازیکنانی هستند که تیم های لیگ برتری خواهان آنها هستند و فصل گذشته هم همین مشکل را داشتیم و برخی باشگاه ها به بازیکنان ما تلفن کردند و تمرکز بازیکنان ما هم کمی گرفته شد البته این نشان می دهد که اکثر بازیکنان ما در شرایط کیفی خوبی هستند ابوالفضل هم در یکسال و نیمی که کنارمان بود بازی های خوبی انجام داد و من هم به او اعتماد کردم. چون کم تجربه بود موقعیت هایی را از دست می داد او بازیکن اینده داری است و این امتیازی برای تیم فجر است که بازیکنی از تیم ما به پرسپولیس تزریق شده است البته ویترین فوتبال ما پرسپولیس و استقلال هستند و تیم های دیگر لیگ مثل تراکتور و سپاهان و ذوب آهن هم خوب هستند اما حضور یک بازیکن از فجر به پرسپولیس افتخاری برای باشگاه ماست. امیدوارم ابوالفضل در راه جدیدش موفق شود او بازیکن با کیفیتی است.

وی در مورد اینکه بابایی بازیکن آزاد بود یا فجر از این انتقال سودی برد، گفت: نه سربازی اش تمام شد و به عنوان بازیکن آزاد راهی پرسپولیس شد و او ۱۹ سال داشت و امسال ۲۰ ساله شده است و اکثر بازی ها را در فصل گذشته برای ما فیکس بوده است.

اخبارورزش
استقلالاوسمارپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید