اینتر آزمایش پزشکی مهدی طارمی را لغو کرد/ نظر باشگاه ایتالیایی تغییر کرد

بدون دیدگاه
 

مهدی طارمی با مدیران این باشگاه اینتر توافق کرد و قرار بود برای انجام تست پزشکی و تایید نهایی امروز راهی ایتالیا شود اما اینتر تصمیم گرفت که این آزمایش‌ها را به تعویق بیاندازد.

از قرارداد طارمی با باشگاه پورتو تنها شش ماه باقی مانده است و او اجازه داشت که با هر باشگاه دیگری مذاکره کند و پیش قراردادی هم به امضا برساند و در نهایت با اینتر به توافق رسید.

این بازیکن برای امضای قراردادی دو ساله با دستمزد سالانه سه میلیون یورو به علاوه بند پاداش با مدیران این باشگاه توافق کرد و قرار بود برای انجام تست پزشکی و تایید نهایی امروز راهی ایتالیا شود اما اینتر تصمیم گرفت که این آزمایش‌ها را به تعویق بیاندازد.

جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی، مدعی شده است که تصمیم اینتر برای تعویق تست پزشکی و پروازش به ایتالیا تا تاریخی نامعلوم به تعویق افتاده است و شاید حتی چند ماه دیگر انجام شود.

مدیریت باشگاه اینتر این تصمیم را گرفته است تا از ایجاد هرگونه مشکلی برای این ستاره ایرانی که هنوز چهار ماه دیگر باید با پیراهن پورتو به میدان برود جلوگیری کند و اجازه دهد که همه چیز در بهترین و آرام‌ترین حالت ممکن برای او پیش برود.

انتظار می‌رود که تست پزشکی طارمی در طول چند ماه آینده و بدون اعلام قبلی و به شکل محرمانه در ایتالیا انجام شود. پیوتر زیلینسکی ماه گذشته تست پزشکی‌اش در اینتر را پشت سر گذاشت و باشگاه ناپولی در واکنش به این اتفاق تصمیم گرفت او را از فهرست لیگ قهرمانان کنار بگذارد. مدیران این باشگاه دوست ندارند اتفاقی مشابه برای طارمی تکرار شود.

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید