جای نکونام بودم همین الان استعفا می‌دادم/ نمی‌دانم پشت خطیر به چه کسی گرم است که از استقلال نمی‌رود

حسن روشن
بدون دیدگاه
 

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فکر می‌کنم می‌خواهند جواد نکونام را تحت فشار قرار دهند تا استعفا دهد.

گزیده صحبت‌های حسن روشن پیشکسوت فوتبال کشورمان با فرهیختگان درباره شرایط استقلال و جواد نکونام را می‌توانید در زیر بخوانید:

  • نکونام آبرو و اعتبار مربیگری خودش را پای تیم گذاشته است و اگر اعتراض نکند فردا خودش باید جوابگوی نتایج تیم باشد و دو بازی را ببازد همه از چشم او می‌بینند.
  • من نمی‌دانم این خطیر پشتش به کجا گرم است که هیچ عملکردی نداشته ولی از میز مدیریت استقلال تکان نمی‌خورد.
  • من اخیراً با کیومرث هاشمی صحبتی داشتم و گفتم افراد لایق و واجد شرایط زیادی بیرون مجموعه هستند که می‌توانند استقلال را مدیریت کنند ولی رفته‌اند این آقا را از سوئیس کشانده‌اند اینجا و همه دوست و رفقایش را هم به تیم آورده است.
  • همین آقا هر روز به من پیغام می‌دهد که بیا اینجا مسئولیت قبول کن و رئیس سازمان فوتبال باش و رئیس کمیته فنی باش و مسائلی از این دست که نمی‌دانم فایده‌اش چیست؟
  • همان اول فصل به من گفت بیا مسئولیت قبول کن و من گفتم علی سامره را کنار بگذار تا من بیاییم و او گفت سامره رفیق قدیمی من است و نمی‌توانم این کار را بکنم و من هم گفتم خداحافظ.
  • فکر می‌کنم می‌خواهند جواد نکونام را تحت فشار قرار دهند تا استعفا دهد، من اگر جای او بودم همین الان استعفا می‌دادم چون تیم با زحمات او به صدر جدول رسیده و اگر در ادامه نتیجه نگیرد از چشم او می‌بینند.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید