مریم مومن طعم شهرت را بسیار زود در سن 20 سالگی و با بازی در سریال بانوی عمارت چشید. بازی مریم مومن در نقش فخرالزمان با استقبال مواجه شد و پس از آن در برنامه‌ها و سریال‌های مختلفی حضور پیدا کرد که آخرین آن‌ها اجرای برنامه چیدمانه بود. مریم مومن فرزند طلاق است و در مصاحبه خود اعلام کرده که همین موضوع باعث شده تا در زندگی قوی بار بیاید. مریم مومن در حال حاضر 25 ساله و مجرد است.

ویژه برنامه نوروزی شبکه تهران در حالی از فردا شب به جمع دیگر ویژه‌های صدا و سیما اضافه می‌شود که در کنار ابوالفضل آقاخانی دو بازیگر شناخته شده به عنوان مجری حضور دارند.

شبکه‌های سه و دو سیما با دو ویژه برنامه «سال نو» و «شب عیدی» به آنتن رسیده‌اند و حتی به مراتب توانسته‌اند ضعف برخی از سریال‌های این روزهای رمضانِ تلویزیون را هم بپوشانند. این در حالی است که شبکه یک با «ایران دوست‌داشتنی» از امشب به شکل ویژه به آنتن می‌رسد و «بهار جان» هم از فردا شب به آنتن شبکه تهران.

اما اتفاق جالب در «بهار جان» ویژه برنامه شبکه تهران حضور سپند امیرسلیمانی و مریم مومن به عنوان مجریان ویژه‌های نوروزی است. این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی از یکشنبه تا چهارشنبه اول فروردین‌ماه روی آنتن خواهد بود که ابوالفضل آقاخانی به عنوان مجری اصلی این ویژه خواهد بود.

قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:45 تا 1:45 دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه‌شنبه از ساعت 19 تا 8 صبح روز چهارشنبه به آنتن می‌رسد.