فرناز رهنما از استایل تو دل بروی خود رونمایی کرد/ بانوی مورد توجه این روزها + عکس ها و بیوگرافی

بدون دیدگاه
 

 فرناز رهنما از آن بازیگرانی است که اقبال این را دارند کهاستایل تو دل بروی فرناز رهنما؛ ملوس‌ترین بانوی این روزهای ایران با یک نقش معروف و محبوب شوند.

 فرناز رهنما از آن بازیگرانی است که اقبال این را دارند که با یک نقش معروف و محبوب شوند. او با حضور در مجموعه طنز ساختمان پزشکان توانست طیف وسیعی از مخاطبان را با خود آشنا کند.

حضور نمکین و جذاب او در نقش همسر دکتر روانشناس در این مجموعه با بازخوردهای مثبتی از سوی تماشاگران همراه شد. او که در دانشگاه بازیگری تئاتر خوانده، با اصول بازی در دنیای سینما و تصویر آشنا است.
از کارهای دیگر فرناز باید به مجموعه نمایش خانگی روزی‌روزگاری مریخ، مامور بدرقه و تئاترهایی نظیر بانوی آوازخوان اشاره کنیم. رهنما بازیگر خوبی است و به بهانه حضور موفقش در برنامه اسکار از مهران مدیری در این روزها، نگاهی به استایل او خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

هارمونی در انتخاب‌ها

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

رهنما از آن افرادی است که به تناسب میان تیپ با استایل شخصیتی و بدن خود توجه دارند. مشخص است که او برای انتخاب لباس‌هایش فکر می‌کند و بی‌گدار به آب نمی‌زند. برای مثال، رنگ‌ها را در هماهنگی با هم انتخاب می‌کند و مدل و جنس عناصر مختلف تیپ او با هم در هماهنگی‌اند. در تصویر بالا، نمایی از حضور او در برنامه اسکار را مشاهده می‌کنید. فرناز از رویه‌ای کوتاه با یقه‌ای پهن استفاده کرده که با شومیزی سفید و شالی خردلی ست شده است. این عناصر پوششی تقریبا اسپرت‌اند و از نظر رنگی ترکیب زیبایی به‌وجود آورده‌اند. دقت به انتخاب شالی از تیره رنگ‌های تند و مشخص برای حضور در تصویر هم ایده‌ای هوشمندانه و درست از او بوده است.

ترکیب رنگ‌های جالب

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

این روزها، به‌واسطه گستردگی اطلاعات و دسترسی افراد به شبکه‌های اجتماعی، استفاده از رنگ‌های خاص در استایل بیشتر از گذشته شده است. قدیم‌ترها، بیشتر افراد از ترکیب‌های کلیشه‌ای برای ست‌کردن بخش‌های مختلف لباسشان استفاده می‌کردند. مثلا به‌سراغ رنگ کرم می‌رفتند و آن را با قهوه‌ای ترکیب می‌کردند. برخی از افراد مانند فرناز رهنما در ست‌کردن رنگ‌ها خلاقانه عمل می‌کنند. کنار هم قراردادن رنگ‌های مناسب در استایل پوششی شبیه تدارک‌دیدن تابلویی نقاشی است که زیبایی خاصی از نظر بصری ایجاد می‌کند. در تصویر بالا هم یکی از انتخاب‌های خوب فرناز را می‌بینید که در آن، دو رنگ قهوه‌ای و آبی را در نهایت هماهنگی و شیوایی بصری کنار هم گذاشته است.

استفاده از طرح‌ها و نقوش

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

برخی از افراد فقط به‌دنبال لباس‌های ساده و بی‌نقش‌ونگار هستند و ریسک امتحان‌کردن طرح‌ها و مدل‌های مختلف را نمی‌پذیرند. فرناز این‌طور نیست و با مروری بر استایل‌هایی که تاکنون داشته، متوجه می‌شویم از نقوش در پارچه لباس‌هایش استقبال می‌کند. البته مد و ترندهای روز هم در انتخاب افراد بی‌اثر نیستند. در سال‌های اخیر، موج تیپ‌های ساده و مینیمال بیشتر از همیشه پرطرفدار بوده و برای همین باید گفت که اگر نقش و طرح روی پارچه لباس‌ها را کمتر مشاهده می‌کنیم، ریشه در همین موضوع هم دارد. تصویر بالا هم عکسی از سال‌های پیش‌تر است، اما به هرحال، نشان می‌دهد که فرناز رهنما از پوشیدن لباس‌های رنگی و طرح‌دار استقبال می‌کند.

تنوع و پرهیز از تکراری‌بودن

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

فرناز به‌سراغ مدل‌های مختلف آرایش و مو می‌رود. در انتخاب لباس‌هایش هم اصل تنوع را در نظر می‌گیرد و حضورش در مواقع مختلف تکراری نیست. برخی از هنرپیشه‌ها و چهره‌های معروف همیشه فرمولی واضح و تکراری برای تدارک‌دیدن استایل‌های گوناگون خود دارند، اما این موضوع درباره رهنما صدق نمی‌کند. فرناز رهنما از امتحان‌کردن تیپ‌های تازه نمی‌ترسد و نتیجه‌ای جالب و جذاب هم ارائه می‌دهد. به تصویر بالا نگاه کنید. او چندین طرح و نقش را با طیف رنگی نسبتا مشابه در استایل خود به کار گرفته است. مدل موهایش هم متفاوت از همیشه است و آرایشی مناسب چهره دارد. این تنوع باعث ایجاد شخصیت پوششی پرنشاطی از او می‌شود که دوست‌داشتنی و جذاب است.

علاقه به رویه‌ها برای استایل‌های مختلف

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

دیگر چندین دهه است که رویه‌ها در کنار مانتو و شومیز توانسته‌اند به عنصر پوششی محبوبی در کمد خانم‌ها تبدیل شوند. منظور از رویه‌ها همان لباس‌های کت و مانتومانندی است که دکمه ندارند و امکان ست‌کردنشان با انواع بلوز، پیراهن، شومیز و موارد دیگر زیر رویه وجود دارد. فرناز از رویه‌ها در استایل‌هایش زیاد استفاده می‌کند. او برای تیپ‌های رسمی یا نیمه‌رسمی و حتی اسپرت از این عناصر پوششی کمک می‌گیرد و به‌خوبی از عهده ست‌کردن آن‌ها با بخش‌های دیگر تیپ خود برمی‌آید. در تصویر بالا هم رهنما را با رویه‌ای رسمی و طوسی‌رنگ می‌بینید که با بلوزی زرشکی پوشیده شده و ترکیب جذابی به‌وجود آورده است. مدل موها، انتخاب روسری و اکسسوری‌های پرشمار اما ضعیف در این تیپ هم نمرات مثبتی می‌گیرند و چشم‌گیر هستند. فرناز برای کیف هم از کیفی دوشی و رسمی استفاده کرده که ایده‌ای مطلوب و عنصری مکمل برای استایل رسمی‌اش بوده است.

نیاز به توجه بیشتر به کدهای پوششی

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

درباره نقاط مثبت استایل فرناز رهنما زیاد صحبت کردیم، شاید بد نباشد که به نکته‌ای منفی هم اشاره کنیم. این توصیه و نقد الهام‌بخش است و می‌تواند برای شما هم جهت ترتیب‌دادن استایلی خوب مفید واقع شود. اگر برای تیپی رسمی آماده می‌شوید، باید تمام بخش‌های استایلتان در راستای همان سبک انتخاب شود. برای مثال، چنانچه استایلتان رسمی است، از کیفی معمولی و برای استایل خیابانی روزانه استفاده نکنید. این اشتباهی است که گاهی در تیپ فرناز دیده می‌شود. نمونه‌ای از آن را در تصویر بالا هم می‌بینید. چنین چیزی باعث مخدوش‌شدن کلی تیپ و پوشش می‌شود و اصلا جالب نیست. کیف غیررسمی برای این پوشش، گزینه مناسبی نبوده است.

آراستگی و نظم در استایل

استایل تو دل برویِ فرناز رهنما؛ بانوی مورد توجه این روزها

برخی از افراد با انتخاب هر سبکی از پوشش، حالتی مرتب و آراسته در استایل دارند. فرناز هم از همین دسته است. او همیشه مرتب است و آراستگی استایلش به دل می‌نشیند. یکی از رازهای خوش‌پوشی هم همین است. اگر می‌خواهید که شیک و دیدنی جلوه کنید، باید حواستان به نظم و تمیزی بخش‌های مختلف استایلتان باشد. در تصویر بالا هم تیپ فرناز را در نهایت نظم و آراستگی مشاهده می‌کنید.

در آخر

حالا نوبت شماست که از نقاط مختلف استایل فرناز برایمان بگویید. از تیپ و استایل او خوشتان می‌آید؟ اگر قرار باشد که پوشش و استایلی اختصاصی برایش طراحی کنید، پیشنهادتان چیست و چه گزینه‌هایی برای او در نظر می‌گیرید؟ با کمی دقت، تیپ و استایل پیشنهادی‌تان را با ما درمیان بگذارید. منتظر نظراتتان هستیم.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید