فوری | بمب نوروزی پرسپولیس ترکید | اوسمار سال جدید را با بمب آغاز کرد

بدون دیدگاه
 

انتقال محمد خدابنده‌لو به پرسپولیس ظاهرا جزییات جالب توجهی داشته است.

محمد خدابنده‌لو پس از چند هفته مذاکره فشرده سرانجام در نیم‌فصل و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از مس رفسنجان به پرسپولیس پیوست.

این بازیکن از سال‌ها پیش به دنبال آمدن به پرسپولیس بود اما هر بار به دلیلی انتقالش به این تیم منتفی می‌شد.در همین پنجره هم در برهه‌ای به نظر می‌رسید که باز هم ماجرای انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس به در بسته خورده است.

اما بعد از چند روز دوباره پرونده به جریان افتاد و دو باشگاه برای انتقال به توافق رسیدند.محمد خدابنده‌لو در برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش از جزییاتی از این انتقال پرده برداشت که تا پیش از این کسی از آن باخبر نبود.

خدابنده‌لو گفت: «در مسیر جدایی‌ام از مس افراد زیادی دخیل بودند که جا دارد از همه کسانی که به من کمک کردند، تشکر کنم. ابتدا باشگاه برای جدایی‌ام مبلغ 15 میلیارد تومان برای صدور رضایت نامه درخواست کرده بود که پس از تماس علی پروین با مدیران مس این رقم به 10 میلیارد تومان کاهش یافت و همچنین محمد انصاری نیز کمک‌های زیادی به من در مسیر پرسپولیسی شدم کرد.

من در مجموع 4 میلیارد تومان از مس دریافت کرده بودم و به سختی توانستم 10 میلیارد پول رضایت‌نامه را به باشگاه پرداخت کنم. رضا درویش (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) خیلی پیگیر جذب من بود و جا دارد از او هم تشکر کنم.»

 

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید