نوشته‌ تلخ خواهر رضا داوود نژاد در سوگ برادر

1 دیدگاه
 

زهرا داوود نژاد از روز گذشته بعد از خبر فوت برادرش، رضا داوود نژاد استوری‌ تلخی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

زهرا داوود نژاد بازیگر ۴۷ ساله ایرانی است که اخیرا در سریال دفتر یادداشت در کنار رضا عطاران و حسن معجونی بازی کرده است.

چندی پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون بر اثر عوارض ناشی از پیوند کبد که چند سال پیش انجام داده بود در بیمارستان بستری شده است.

رضا داوودنژاد در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۵۹ در یک خانواده هنری در تهران متولد شد. رضا داوودنژاد فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان و برادر زهرا داوودنژاد بازیگر فرزند دوم خانواده بود و یک برادر کوچکتر از خود به نام علی داوود نژاد داشت.رضا داوودنژاد متاهل و سال‌ها پیش با غزل بدیعی خواهر مرحومه عسل بدیعی ازدواج کرده بود.

وقتی رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون و فرزند کارگردان سینما با تیپ جدید و کاهش وزن محرز در تلویزیون دیده شد، حرف و حدیث‌ها و البته حیرت همگان برانگیخته شد. رضا داوودنژاد به یکباره به کاهش وزن سریع و ملموسی دست یافته بود.

رضا داوودنژاد هنوز لذت لاغر شدن و تناسب اندام را کاملا نچشیده بود که خبر بستری شدنش در فروردین ماه سال ۹۱ در بیمارستان لاله منتشر شد.

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

1 دیدگاه. Leave new

  • علیرضا نبی دوست
    03/04/2024 01:51

    خیلی خیلی ناراحت شدم 😔😔😔 وقتی این خبر تلخ و دیدم وخوندم باورم نمیشد اولش فکر کردم شایعه است که توگوگل سرچ کردم دیدم آقا رضا داودنژاد واقعا فوت کرده خیلی سخته هنوزم باورش برام سخته خدا به خانواده محترم وخواهرمحترمش صبر عظیمی بده روحش شاد و یادونامش همیشه گرامی تسلیت میگم 🙏🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید