چاره‌ای جز گرفتن یقه پرسپولیس نداریم | اجازه نفوذ به اورونوف را نمی‌دهم

بدون دیدگاه
 

حسین سنگرگیر درباره شرایط تیم صنعت نفت آبادان که خطر سقوط از لیگ برتر را حس می‌کند، اظهار کرد: شرایط تیمی ما خیلی خوب است و درست است که به استقلال خوزستان باختیم ولی دلیل آن از دست دادن فرصت‌های گلزنی بود. باور اینکه بتوانیم سپاهان را در آبادان شکست دهیم برای خیلی‌ها ممکن نبود، اما این اتفاق افتاد و برابر استقلال خوزستان هم در عین شایستگی بازنده شدیم. از دو بازی آخر ۳ امتیاز گرفتیم ولی با شرایط روحی خوبی به مصاف حریفان خواهیم رفت.

وی ادامه داد: بازی با پرسپولیس را در پیش داریم. وقتی برابر سپاهان برنده شدیم پس رسیدن پیروزی مقابل پرسپولیس دور از ذهن نیست. می‌توانیم برابر این تیم برده شویم. صددرصد برای کسب پیروزی وارد زمین می‌شویم. در شرایطی نیستیم که برابر این حریف امتیاز از دست بدهیم و باید برنده شویم. می‌خواهیم از فرصتی که داریم نهایت استفاده را ببریم پس چاره‌ای جز اینکه یقه پرسپولیس را بگیریم نداریم تا وضعیت خود را در جدول بهتر کنیم. شرایط روحی بچه‌ها خیلی خوب است و فراز کمالوند توانسته خیلی روی ذهنیت بچه‌ها کار کند. به غیر از مسائل فنی از لحاظ انگیزشی شرایط بسیار خوبی داریم. وضعیت تیم با اتحاد بالایی که داریم خیلی خوب است و آماده‌ایم تا نتیجه مدنظر هواداران را از پرسپولیس بگیریم.

مدافع تیم صنعت نفت در مورد اینکه اوستون اورونوف با سرعت خود به عامل اصلی حملات پرسپولیس مبدل شده، تصریح کرد: صددرصد برای مهار بازیکن ازبکستانی پرسپولیس و دیگر عوامل هجومی این تیم برنامه داریم. اورونوف باید از سمت من و فرشاد محمدی مهر بگذرد تا بتواند بازیکنان خط حمله تیمش را در موقعیت حمله قرار دهد و چنین اجازه‌ای به او نمی‌دهیم. پرسپولیس را آنالیز کردیم و شاید بتوان گفت بهترین تیم ایران است. دفاع همیشه از حمله شروع می‌شود. صددرصد با برنامه‌ریزی خوبی که کادرفنی می‌کند اتفاقات بسیار خوبی برابر پرسپولیس می‌افتد. می‌دانیم این تیم مهره‌های زیادی دارد ولی ما هم به اندازه‌ای که بتوانیم این حریف را شکست دهیم مهره داریم و به این حریف تهرانی باج نمی‌دهیم.

سنگرگیر درباره اینکه چه انتظاری از هواداران تیم صنعت نفت در بازی با پرسپولیس دارد، عنوان کرد: باید از هواداران عذرخواهی کرد، چون هنوز در سطح انتظار آنها نتیجه نگرفتیم. مردم آبادان همیشه حامی ما بودند و اگر بازی ساعت ۷ شب است ساعت ۳ بعدازظهر ورزشگاه را پر کرده‌اند. مخصوصاً جلوی تیم‌های بزرگ حمایت پرشوری دارند و زودتر به ورزشگاه می‌آیند. آنها همیشه انتظارات را برآورده کردند و این بار هم می‌آیند تا حمایت خود را از تیم‌شان نشان دهند. امیدوارم برنده شویم و در پایان فصل هم با ماندن در لیگ برتر بتوانیم سرمان را بالا بگیریم.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید