تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان شبانه َمشخص شد | محاسبه حقوق بازنشستگان با فرمول جدید

4 دیدگاه
 

تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان شبانه َمشخص شد | محاسبه حقوق بازنشستگان با فرمول جدید

یس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: در هفته جاری جلسه ای برای بررسی میزان افزایش حقوق بازنشستگان برگزار می شود.

علی دهقان کیا با اشاره به برگزاری دومین جلسه برای رسیدگی به افزایش حقوق بازنشستگان اظهار کرد: قرار شده در هفته جاری دومین جلسه برای بررسی میزان افزایش حقوق بازنشستگان برای مبنای ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی برگزار شود.

وی اظهار کرد: فعلا همان میزان افزایش حقوق که در شورای عالی کار مصوب شده است برای بازنشستگان مصوب شده تا پرداخت شود.

دهقان کیا افزود: بحث اصلی بازنشستگان و کانون بازنشستگان اجرای ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی است که باید اجرا شود، این ماده قانونی تأکید دارد که حقوق بازنشستگان به میزان افزایش هزینه‌های زندگی رقم بخورد که در این باره جلسه‌ای با حضور رؤسای کانون بازنشستگان و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

وی ادامه داد: تفاوت اصلی حقوق بازنشستگی و کارگری در میزان پرداختی در بن و مسکن است که تفاوت دارند.

حقوق فروردین ماه بازنشستگان بر چه اساسی پرداخت می شود؟
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران تأکید کرد: ما به طور جد خواستار اجرای ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی به طور کامل هستیم.

وی با اشاره به برگزاری دومین جلسه برای رسیدگی به افزایش حقوق بازنشستگان اظهار کرد: قرار شده تا در هفته جاری دومین جلسه برای بررسی میزان افزایش حقوق بازنشستگان برگزار شود.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران ابراز کرد: براساس‌آخرین اطلاعات قرار است تا مابه لتفاوت حقوق فروردین ماه در خردادماه و حقوق اردیبهشت ماه براساس فرمول های سال جدید به حساب بازنشستگان واریز شود. مبنای پرداخت حقوق بازنشستگان هم براساس عددهای تعیین شده در شورای عالی کار است.

وی یادآور شد: احتمال می‌دهیم که در ۲۰ روز آینده به نتایجی برسیم که در همین ماه اتفافات جدیدی برای بازنشستگان رخ دهد و دستمزد مدنظر جدید تعیین شود.

دهقان کیا عنوان کرد: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی هم نظرش این است که ما بتوانیم به بازنشستگان کمک کنیم، این مستلزم آن است که سازمان چقدر منابع جدید به دست آورد و آن را به بازنشستگان اختصاص بدهد.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

4 دیدگاه. Leave new

 • علی اکبر
  30/04/2024 23:53

  اقای دهقان کیا ده سال است که میفرمایید ماده ۹۶ قانونیست که باید اجرا شود چرا پس اجرایش نمیکنید شماها باید اجراش کنید دیگا منکه اجرا نمیکنم مسخره کردین بابا

  پاسخ
 • ناشناس
  01/05/2024 14:32

  نزدیک ۳ماهه که هی میگی تکلیف همسانسازی مشخص شد وتاکنون مشخص نشده دست بردارازسربازنشستگان بی صاحب.

  پاسخ
 • غلامرضا
  02/05/2024 00:41

  جناب دهقان کیا تو کدوم طرفی ؟

  پاسخ
 • ناشناس
  02/05/2024 01:42

  جناب دهقان کیا خجالت بکش واستعفا بده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید