رونمایی پیمان معادی از عکس زن جذاب و نچرالش ! / آقای بازیگر چه سلیقه ای دارد ؟!

بدون دیدگاه
 

پیمان معادی کارگردان، بازیگر و فیلمنامه نویس ایرانی در تاریخ 9 تیرماه 1346 در نیویورک متولد شد برای همین برخی اصالت پیمان معادی را ایرانی آمریکایی میدانند. این بازیگر ازدواج کرده و یک دختر و یک پسر دارد. تصویری عاشقانه از این بازیگر به همراه همسرش را مشاهده می کنید.

زندگی شخصی و خانواده پیمان معادی

پیمان معادی کارگردان، بازیگر و فیلمنامه نویس ایرانی در تاریخ 9 تیرماه 1346 در نیویورک متولد شد برای همین برخی اصالت پیمان معادی را ایرانی آمریکایی میدانند. پیمان معادی عضو یک خانواده پنج نفره است و یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچک تر از خود دارد.

پدر و مادر پیمان معادی هر دو ایرانی هستند؛ حسن معادی پدر پیمان معادی به همراه خانواده ساکن آمریکا بود ولی بعد از تولد پیمان و در سن 5-6 سالگی آقای بازیگر به ایران بازگشتند. درمورد اصالت پدر پیمان معادی توضیح و اطلاعات موثقی وجود ندارد.

برای پاسخ به سوال مادر پیمان معادی کیست، اطلاعاتی منتشر نشده است و با اطمینان نمیتوان گفت که مشخصات و شغل او چیست.

ازدواج و همسر پیمان معادی

پیمان معادی متاهل بوده و سالها پیش با فرانک قوانلو ازدواج کرده است. موضوعات مختلفی درباره وی با عنوان بیوگرافی فرانک قوانلو همسر پیمان معادی و یا همسر پیمان معادی کیست توسط شما مخاطبان جستجو شده است که بدلیل محدودیت اطلاعات منتشر شده درباره همسر آقای بازیگر، امکان پاسخگویی به آنها وجود ندارد.

 

فرزندان پیمان معادی

حاصل ازدواج پیمان معادی و همسرش فرانک، دو فرزند به اسم های باران و رایان است.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید