علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون به مناسبت روز طبیعت چند نکته را در استوری یاداوری کرد.

علی شادمان

علی شادمان متولد 4 آذر 1375 در ایلام ، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد که در دبیرستان تجربی خوانده است.

عاشقانه های علی شادمان و خانواده اش دل همه را برد!

خانواده و اصالت

محمد علی شادمان بعنوان فرزند اول خانواده در شهر ایلام به دنیا آمده است، پدرش «مسعود شادمان» دکترای تاریخ و استاد دانشگاه بوده و مادرش «بتول رشنوادی» معلم علوم است و  تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام «آرینا» دارد.

علی شادمان

علی شادمان

بازی از 9 سالگی

اولین بار سال 1384 در 9 سالگی کنار گلشیفته فراهانی با فیلم «میم مثل مادر» جلوی دوربین رفت و یکسال بعد در فیلم «صد سال به این سال ها» بازی کرد. رسول ملاقلی ‌پور به این دلیل او را برای بازی در فیلم «میم مثل مادر» انتخاب کرد که توانایی نواختن ویولن داشت، این آشنایی بصورت اتفاقی، زمانی شروع شد که این کارگردان در سفر خود به ایلام در جایی ساکن بودند که متعلق به خانواده شادمان بودند.

این زن زیبا دل علی شادمان را دزدیده! + عکس کاملا عاشقانه

دارو برا تاخیر در بلوغ

در سومین تجربه خود در 13 تا 15 سالگی درگیر سریال «سرزمین کهن» بود. برای اینکه باید دو نقش در این سریال بازی می کرد و چون در دوران بلوغ بود تا مدتی داروهای هورمونی برای تاخیر انداختن بلوغش استفاده می کرد تا سریال تمام شود.

علی شادمان، جاوید سریال یاغی در کنار خانواده+ عکس

شهرت با کیمیا

علی شادمان در سال 1394 وقتی 19 ساله بود در سریال «کیمیا» در نقش کیوان پارسا کنار مهراوه شریفی نیا که رابطه صمیمی هم باهم دارند دیده شد.

بیوگرافی علی شادمان بازیگر و همسرش [زندگینامه]

علاقه به شهرت

نمی توانم علاقه ام به شهرت را انکار کنم و اگر کسی چنین بگوید کذب است. بعد از میم مثل مادر شهرت عجیبی را تجربه کردم تا اینکه با بزرگ شدن چهره ام تغییر کرد اما دوباره با پخش سریال کیمیا آن شهرت برایم بازگشت.

علی شادمان جاوید سریال یاغی در کنار خواهر جوان و پدر و مادر باکلاسش + عکس

ازدواج

علی شادمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.