بعد از خروج من مردی وارد خانه ام می‌شد و …

13 دیدگاه
 

مردی که پس از مشکوک شدن به رفتارهای همسرش در منزل دوربین مخفی کار گذاشته بود مچ او را گرفت.

زنی که به شوهرش خیانت کرده و با مردان غریبه در ارتباط بود از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

خیانت‌های این زن زمانی لو رفت که شوهرش در خانه دوربین مداربسته کار گذاشت و جزئیات خیانت را با چشمان خودش دید و آن را به دادگاه ارائه کرد.

یک سال قبل مردی به پلیس شکایت برد و گفت همسرش در خانه با مردی غریبه رابطه دارد. ماموران کلانتری همراه این مرد به محل رفتند و با ورود به خانه، زن جوان به نام ژاله را با مردی غریبه بازداشت کردند. ژاله که از دیدن شوهرش تعجب کرده بود تلاش کرد همه چیز را تغییر دهد و مدعی شد این مرد تعمیرکار است، اما دوربین‌های مداربسته واقعیت را نشان داد.

با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران پرونده به جریان افتاد. پرهام، شوهر ژاله، به قضات شعبه ۱۲ گفت: من و ژاله چهار سال پیش با هم ازدواج کردیم. من نصاب دوربین‌های مداربسته هستم و درآمد خوبی دارم و زندگی شیرینی با همسرم داشتم، اما فهمیدم او به من خیانت می‌کند. واقعاً نمی‌توانم بفهمم او چرا این کار را کرده است.

او در توضیح آنچه اتفاق افتاده است، گفت: چند ماهی بود که به همسرم مشکوک شده بودم. تصمیم گرفتم در خانه دوربین کار بگذارم. هنوز یک روز از نصب دوربین نگذشته بودم که در گوشی موبایلم که دوربین به آن وصل بود دیدم مردی غریبه وارد خانه شد.

اصلاً باورم نمی‌شد چنین اتفاقی افتاده است. با خودم گفتم حتماً اشتباهی شده، چند ساعت بعد آن مرد از خانه خارج شد و در کمال ناباوری دیدم که مرد دیگری آمد! من قبل از این تصمیم داشتم موضوع را با همسرم حل کنم، اما وقتی دیدم تا این حد فاسد شده به پلیس خبر دادم.

مرد شاکی گفت: همسرم چند بار در روز با من تماس می‌گرفت و می‌پرسید کی به خانه می‌روم. همین رفتارهایش من را مشکوک کرد.

وقتی نوبت به متهم رسید، گفت: من و پرهام چهار سال قبل ازدواج کردیم، اما اصلاً انگار نه انگار ازدواج کرده بودیم. او به طور مرتب به خارج از کشور و شهر‌های دیگر می‌رفت و من تنها می‌ماندم. وقتی به خانه می‌آمد خسته بود و به حرف‌هایم گوش نمی‌کرد. این‌قدر تنهایی کشیدم تا اینکه از فشار زیاد تنهایی خیانت کردم.

وقتی نوبت به مردی رسید که پرهام او را با همسرش دیده بود، او مدعی شد ژاله دروغ گفته است. این مرد گفت: ژاله به من گفته بود مربی ورزش است و تنها زندگی می‌کند. او به من گفته بود مطلقه است، من هم هیچ وقت نشانی از تأهل در او ندیدم و شک نکردم. من اگر می‌دانستم متاهل است به او نزدیک نمی‌شدم. از کاری که کردم پشیمان هستم، اما من واقعاً قصد رابطه با زن متاهل را نداشتم و از پرهام معذرت می‌خواهم.

اخبارجامعهحوادث
پربازدید
 

13 دیدگاه. Leave new

 • ناشناس
  07/05/2024 16:55

  بعضیا همه چیزشومیشه پول دگه فکر هیچی رو نمیکنن که زن به محبت هم احتیاج داره

  پاسخ
 • خانم محترم اون دختری که تمام عمرش رو بادختربودن سرکرده وتن به کثافتکاری نداده وجالبه حتی دیر به دیرهم کسی پای صحبتهاش ننشسته ومی دونسته این وضعیت پایانی هم نداره،ازنظرتواحمق بوده،نه جانم اون به خدا اعتقادداشته،ونجابت،که آدمهای کوته فکر وبه خیال خودزبر وزرنگی مثل توهیچ وقت احساس شیرینش رو درک نمی کنین.

  پاسخ
  • ناشناس
   08/05/2024 16:16

   ببخش آقا پرهام ،،، پیامبر خدا ببخشید ، شما هم ببخش

   پاسخ
 • نبی‌الله
  07/05/2024 23:56

  همیشه زنان کثیف تقصیر را گردن مرد میاندازن!! گفته شوهرم توجه بمن نمیکرد ولی او چندین مرد را می‌آورد خانه

  پاسخ
  • اگه مرد مقصر بوده اقلا بایکی باش نه اینکه خدا میدونه چندین نفر بودن مرده باید تا آخر سال صبر می‌کرد بعدا از معشوقه های این خانم یه آلبوم درست میشد

   پاسخ
  • جوادجانی از مشهد الرضا محله بلواردوم
   09/05/2024 03:51

   باید دید با چه لقمه ای این خانم شیطان صفت بی آبرو بزرگ شده خدا نکنه خانمی ویا حتی آقا هیچ فرقی نداره این خانم به احتمال زیاد از قبل ترها اینکاره بوده که بعد از ازدواج راحت تر شده و به فکر ارتقای کسب وکارشون افتادن ،که از قضا بدشانس بودن وسریع وسیر کارشون توسط شوهر نگون بخت شون ب پایان رسید.واینک موقع لرزیدن است وراه فراری نیست.والسلام

   پاسخ
 • اکرم ازاصفهان
  08/05/2024 11:36

  به نظرم بهترین حکم براش صادرشده

  پاسخ
 • مختار
  08/05/2024 19:49

  به نظرم باید حکم سنگ سار می داد %100

  پاسخ
 • فرهاد
  08/05/2024 20:36

  تو زندگی هرچی فاسدبشه،بایدبندازی،تواشغال،زن که دیگه،جای،خودداره،فاسد فاسده،هیچ،کاری،نمیشه،کرد،و ارزش زندگی،وخانواده،حرمت،داره

  پاسخ
 • ناشناس
  09/05/2024 05:59

  آقا پرهام ببخشیدشون ….تا بیشتر شرمنده بشن

  پاسخ
 • ناشناس
  09/05/2024 08:48

  حق باشوهرشه

  پاسخ
 • مهدی
  09/05/2024 08:50

  حق باشوهرشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید