تصویری از چهره گونل خواننده معروف ترک قبل و بعد از عمل در فضای مجازی منتشر شده است. گونل زینالوا زادهٔ ۲۵ اکتبر ۱۹۸۵ در منطقهٔ آق‌دام، اتحاد جماهیر شوروی خوانندهٔ اهل آذربایجان است.

گونل

گونل

گونل

 گونل دختر آذری که توسط ابراهیم تاتلیسس کشف شد، در نتیجه عمل های زیبایی که در طول این سال‌ها انجام داده، از این رو به آن رو شده است!

گونل زینالوا که در 13 سالگی درهای شهرت را گشود، با حضور در برنامه ابراهیم تاتلیس به شهرت رسید.تغییر چهره جالب گونل دختر بچه‌ای که با ابراهیم تاتلیسس آهنگ میخوانداو بارها ابراهیم تاتلیسس را پدر معنوی خود خوانده است و همچنان بین این دو رابطه ای گرم و صمیمی وجود دارد.

گونل زینالوا که اکنون یک خواننده موفق است در این سال‌ها چنان تغییری کرده است که شناختن او تقریبا غیرممکن است.

تغییر چهره جالب گونل دختر بچه‌ای که با ابراهیم تاتلیسس آهنگ میخواندگونل که با خواندن آهنگ «Oy Didem» محبوب شد، با ظاهر جدید خود دهان‌ها را باز گذاشت!

گونل

او با به اشتراک گذاری عکس های جدیدش در شبکه های اجتماعی همه را شگفت زده کرد.گونل که بارها تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته، وقتی توسط فالوورهایش با مایکل جکسون مقایسه شد، بسیار از این مقایسه عصبانی شد!کامنت هایی از قبیل « گونل از عمل زیبایی سیر نمی شود» در پست آخر این دختر آذربایجانی به چشم خورد.

گونل