چراغ سبز اوسمار برای آمدن فوق ستاره / سرمربی پرسپولیس: این بازیکن خرید خوبی برای پرسپولیس است

بدون دیدگاه
 

چراغ سبز اوسمار برای آمدن فوق ستاره / سرمربی پرسپولیس: این بازیکن خرید خوبی برای پرسپولیس است

مربی برزیلی اگرچه هنوز بحث ماندنش در پرسپولیس قطعی نشده اما به دستیاران ایرانی‌اش تاکید کرده که آقایی‌پور می‌تواند خرید خوبی برای پرسپولیس باشد.

پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل برای جذب محمدجواد آقایی‌پور، مهاجم استقلال خوزستان نامه زد اما این باشگاه برای رضایتنامه او رقم سنگینی را طلب کرد و باعث شد این باشگاه عقب‌نشینی کند.

در این میان خود آقایی‌پور هم تلاش زیادی کرد تا رضایتنامه‌اش را از باشگاه اهوازی بگیرد که موفق نشد. اما این بازیکن در بازی جمعه شب تیمش با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عملکرد خیلی خوبی داشت و بار دیگر توجه اوسمار را به خود جلب کرد. مربی برزیلی اگرچه هنوز بحث ماندنش در پرسپولیس قطعی نشده اما به دستیاران ایرانی‌اش تاکید کرده که آقایی‌پور می‌تواند خرید خوبی برای پرسپولیس باشد. این مهاجم تحت قرارداد باشگاه استقلال خوزستان است اما در صورت سقوط این تیم به لیگ یک، احتمال اینکه باشگاه اهوازی تصمیم به فروش مهاجم جوانش بگیرد، زیاد است. در این میان غیر از پرسپولیس باشگاه‌های استقلال، تراکتور و سپاهان هم در نیم‌فصل خواهان آقایی پور بودند و احتمالا در تابستان هم آنها به دنبال خرید او باشند. در این شرایط پرسپولیس برای جذب آقایی‌پور باید با برخی باشگاه‌های متمول رقابت کند. آقایی‌پور قابلیت بازی در کناره‌ها و خط حمله را دارد و قبل از اینکه به استقلال خوزستان بیاید با مصدومیت‌های متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کرد اما در فصلی که گذشت توانست با درخشش در ترکیب آبی‌پوشان توجه یحیی گل‌محمدی و بعد از آن اوسمار ویرا را به خود جلب کند.

اخبارورزش
اوسمارپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید