ورود این ستاره های ملی پوش به لیست خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات

بدون دیدگاه
 

باشگاه پرسپولیس تقریبا 10 روز پیش بود که مذاکراتش با اوسمار را به‌طور جدی‌تر دنبال کرد تا در فاصله سه هفته مانده به اتمام لیگ قرارداد این مربی برزیلی را برای دو فصل تمدید کند. یکی از دلایلی که باعث شد مدیریت باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد قرارداد اوسمار را قبل از اتمام فصل تمدید کند این بود که آنها این پیش‌بینی را می‌کردند در صورت قهرمانی احتمالی تیم‌شان قطعا دستمزدی که اوسمار و ایجنتش طلب می‌کردند خیلی بیشتر از مبلغی است که آنها در این مقطع خواهانش بودند، از این رو قرارداد اوسمار با همکاری باشگاه پرسپولیس و ایجنتش خیلی زود تنظیم شد و هر دو طرف بابت رقم و مدت قرارداد نیز به توافق نهایی هم رسیدند اما به‌یکباره اوسمار از امضای نهایی صرف نظر کرد. اتفاقی که «فرهیختگان» اواسط هفته گذشته به آن پرداخت و اشاره داشتیم به اینکه اوسمار به‌خاطر عدم تمایل خانواده‌اش برای زندگی در ایران از سوی آنها تحت فشار است که به پیشنهادهای رسیده از سوی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و برزیل پاسخ مثبت دهد. اگرچه در این میان باشگاه پرسپولیس از طریق چند رسانه تلاش زیادی کرد این خبر را تکذیب کند و اصرار داشت هیچ مشکلی برای امضای نهایی وجود ندارد تا اینکه اوسمار در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس با استقلال خوزستان تاکید کرد بعد از اتمام لیگ درمورد تمدید قراردادش با پرسپولیس تصمیم خواهد گرفت.

احتمال رفتن اوسمار بیشتر از ماندنش است

اوسمار علاقه زیادی دارد تا با پرسپولیس ادامه داده و با این تیم در رقابت‌های لیگ نخبگان آسیا شرکت کند. او حتی همه برنامه‌های خود را برای حضور پر قدرت تیمش در این مسابقات طراحی کرده و لیست خرید تیمش را هم مشخص کرده است. اما در شرایطی قرار گرفته که برای ماندن در پرسپولیس باید خانواده‌اش را راضی به حضور در ایران کند. در همین راستا هم ایجنت رسمی او در برزیل با استفاده از نتایج خوبی که این مربی با پرسپولیس کسب کرد توانسته برای او از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و همچنین برزیل پیشنهاد بیاورد. این ایجنت به باشگاه پرسپولیس اطلاع داده که احتمال نماندن اوسمار بیشتر از ماندنش در ایران است و اگر نگران این هستند که زمان را از دست بدهند به دنبال جانشین برای او باشند. اگرچه مدیریت باشگاه پرسپولیس مدام اصرار دارد که در مصاحبه‌هایش اعلام کند که با اوسمار برای ادامه کار به توافق رسیده‌اند.

رسپولیس بابت قهرمانی متضرر می‌شود؟

اگرچه باشگاه پرسپولیس با ایجنت داخلی اوسمار برای تمدید قرارداد این مربی به توافقات لازم دست یافته‌اند اما اگر اوسمار بخواهد در پایان فصل درمورد ماندن یا رفتنش تصمیم نهایی را بگیرد احتمال هرگونه تغییر در توافقات وجود دارد. از این جهت که اگر در آن مقطع پرسپولیس قهرمان لیگ شود آن وقت اوسمار و ایجنت برزیلی‌اش رقم درخواستی خود را بالا خواهند برد. مخصوصا اینکه او با پیشنهادهایی مواجه شده و در صورت قهرمانی در لیگ نیز ممکن است پیشنهادهای جدیدی مجددا به این مربی برسد. هرچند نزدیکان او اعتقاد دارند که اوسمار اصلا اهل بازارگرمی نیست و در شرایط فعلی فقط به خاطر خانواده‌اش حاضر نشده قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا کند و درصورت جدایی احتمالی هم برخلاف میل باطنی‌اش تصمیم گرفته است.

 

چند ستاره ملی‌پوش در لیست اوسمار

اما جالب است بدانید که اوسمار در نظر دارد پرسپولیس را برای فصل آینده طوری ببندد که یکی از مدعیان قهرمانی لیگ نخبگان آسیا باشد. او در خودش و تیمش این توانایی را می‌بیند که برای فینالیست شدن در این مسابقات بجنگند. در همین زمینه باخبر شدیم در لیستی که اوسمار برای تقویت تیمش در نظر دارد چند ستاره ملی‌پوش دیده می‌شود. نفراتی مثل؛ رامین رضاییان، شهریار مغانلو، رضا اسدی، مهدی قائدی، علیرضا جهانبخش و همچنین یونس اکبرپور و مهدی لیموچی دو بازیکن آلومینیوم اراک که در بازی با پرسپولیس نمایش خوبی داشته و توجه اوسمار را به خود جلب کردند. از آنجا که جذب بازیکن خارجی باکیفیت برای باشگاه پرسپولیس سخت است، اوسمار این لیست داخلی را جهت تقویت تیمش در نظر دارد و اگر هر یک از این بازیکنان که بعضا ملی‌پوش هم هستند جذب نشدند، آن وقت اوسمار بازیکن خارجی جایگزین آنها خواهد کرد. ناگفته نماند که برای اوسمار در صورت قطعی شدن حضورش در پرسپولیس، خیلی مهم است که تیمش خیلی زود و قبل از آغاز دور جدید تمرینات آماده‌سازی سرخپوشان تکمیل شود. از این جهت که پرسپولیس در اواخر شهریورماه باید در لیگ نخبگان آسیا شرکت کند و اوسمار در نظر دارد در اواسط تیرماه با تیم کامل استارت بزنند تا بیش از دو ماه برای رسیدن به شرایط ایده‌آل فرصت داشته باشند. اتفاقی که فصل قبل در پرسپولیس رخ نداد و به این خاطر هم این تیم شروع بدی در رقابت‌های آسیایی داشته و درنهایت هم در مرحله گروهی از رقابت‌ها کنار رفت.

 

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید