داغ نکونام تازه شد / پرسپولیسی ها امسال هم جام را درو می کنند / اوسمار خط و نشان کشید

بدون دیدگاه
 

داغ نکونام تازه شد / پرسپولیسی ها امسال هم جام را درو می کنند / اوسمار خط و نشان کشید

در حالی که شایعاتی مبنی بر جلوگیری از میزبانی پیکانی‌ها مقابل تراکتور به‌خاطر عدم پرداخت مطالبات ورزشگاه پاس قوامین به گوش می‌رسید، حالا مسئولان باشگاه به گفته خود با تعامل و همکاری مدیران ارشد ورزشگاه بخشی از مطالبات خود را پرداخت کردند تا به این قیل و قال‌ها پایان دهند.
اما این پایان شایعات مربوط به باشگاه پیکان نیست؛ معادله میزبانی پیکان از استقلال در همین ورزشگاه پاس هنوز حل نشده است و آبی‌ها همچنان در تلاش برای تغییر ورزشگاه هستند تا در صورت کشیده شدن سرنوشت قهرمانی به بازی آخر، از حضور تماشاگران خود محروم نباشند. در چنین شرایطی حالا شایعات دیگری از گوشه و کنار به گوش می‌رسد که در صورت چربیدن زور استقلالی‌ها به پیکان و انتقال ورزشگاه میزبان به جایی غیر از پاس قوامین، باشگاه پیکان با توجه به سهمیه 90 درصدی تماشاگران خود، بلیت‌هایش را به هواداران پرسپولیسی می‌فروشد تا قرمزها پیکان را تشویق کرده و تلاش خود را برای عدم قهرمانی استقلال بکنند.
در چنین شرایطی سرمربی و هیچ کدام از مسئولان پیکان حاضر به صحبت در این باره نشدند اما به گفته منبع موثقی در باشگاه، پیکانی‌ها حتی به بازی با استقلال در بیرون از ورزشگاه خود فکر هم نمی‌کنند و یا با شاگردان نکونام در پاس قوامین بازی خواهند کرد و یا ترجیح می‌دهند کلاً به میدان نروند.
البته تا آن روز ممکن است معادلات تازه‌ای در فوتبال ایران شکل بگیرد و مسئولان تصمیم به تغییر ورزشگاه بگیرند و از مدیران ارشد پیکان بخواهند تغییراتی ایجاد کند که اگر چنین شود بدون شک سهم پیکان باید محفوظ باقی بماند و آنها بتوانند از تماشاگران خود بهره بگیرند.

اخبارورزش
استقلالاوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید