اوسمار استقلالی ها را با خاک یکسان کرد / سرمربی پرسپولیس: شما فقط بهانه میارید زمین کجه داور بده!

بدون دیدگاه
 

اوسمار استقلالی ها را با خاک یکسان کرد / سرمربی پرسپولیس: شما فقط بهانه میارید زمین کجه داور بده!

در چهارچوب دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر، پرسپولیس مقابل شمس آذر قزوین قرار می‌گیرد. اوسمار ویرا در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: بازی‌ مهمی فردا داریم. شمس‌آذر بازی‌های خوبی انجام می‌دهد و ما نیم فصل اول بازی سختی برابر این تیم داشتیم. به هواداران این تیم بابت تیم خوبی که دارند تبریک می‌گویم. این سه بازی آخر فشرده شد و بازی قبلی هم برای ما فشرده بود که توانستیم ۴-۳ به پیروزی برسیم. با این حال به دنبال پیروزی در بازی فردا هستیم.

او در ادامه درباره شرایط خط دفاع تیمش هم گفت: در بازی قبلی دفاع متزلزلی داشتیم اما در روزهای اخیر استراحت کردیم و شرایط را بررسی کردیم. با این حال شرایط تیم شمس‌آذر متفاوت است و ما باید به فکر بازی فردا باشیم.

اوسمار هم‌چنین درباره دغدغه خود برای داوری بازی فردای تیمش، افزود: امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشند و داوران قضاوت انجام دهند.

درباره حرف‌های استقلالی‌ها صحبتی ندارم؛ پرسپولیس از ابتدا وارد حاشیه نشد

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارات مربیان تیم فوتبال استقلال گفت: در خصوص چیزی‌هایی که روی آن کنترل ندارم نمی‌خواهم صحبت کنم اما آن چیزی که در اختیار ما است تاکتیک‌ها و استراتژی بازی است. مسائل دیگر نظیر داوری و برنامه‌ریزی سازمان لیگ در اختیار ما نیست و صحبتی ندارم.

او در پاسخ به این سوال که آیا به بازیکنانش گفته درباره مسائل داوری و حواشی صحبت نکنند؟ تصریح کرد: از ابتدا پرسپولیس هیچ وقت وارد حاشیه نشده است و همه به دنبال این بوده‌اند کار خودشان را انجام بدهند.

اوسمار ویرا در مورد شمس آذر قزوین، توضیح داد: همکاران ما در بخش آنالیز به خوبی کار می‌کنند و بازی‌ها را آنالیز می‌کنند. شمس‌آذر امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشته و شرایط خوبی دارد. آن‌ها در خانه به خوبی پرس می‌کنند و فضاها را برای حمله به خوبی ایجاد می‌کنند. شمس آذر تیم خوبی است و توانست خود را حفظ کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص اظهارات جواد نکونام که عنوان کرده بود نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود، افزود: در مورد این موضوع نظری ندارم و همیشه افکار خودم را دنبال می‌کنم.

اوسمار درباره این که در ابتدا که سرمربی پرسپولیس شد هواداران این تیم او را نمی‌پذیرفتند هم گفت: بزرگی یک مربی را از روی نتایج او قضاوت می‌کنند. برای همین یک مربی نمی‌تواند بگوید برای یک نیمکت بزرگ هستم یا نیستم.

وی درباره بازیکنان قزوینی تیمش، گفت: درباره ایران نمی‌توانم بگوییم شمال بهتر است یا جنوب. اما بازیکنان خوب الگوی خوبی برای بازیکنان جوان هستند. وقتی تیمی دو بازیکن از یک شهر دارد فکر می‌کنم نماینده خوبی برای آن شهر باشند.

اخبارورزش
استقلالاوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید