تقلب اوسمار به آل کثیر، سرخ ها را به یک قدمی جام رساند

بدون دیدگاه
 

پس از به تساوی کشیده شدن بازی توسط شمس آذر، اوسمار گفت‌وگویی با عیسی آل‌ کثیر داشت.

پرسپولیس و شمس‌آذر سه‌شنبه‌شب در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه سه بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

هواداران با توجه به حساسیت این بازی استقبال بالایی از بازی کردند؛ به طوری که ورزشگاه تقریبا دو برابر ظرفیتش شاهد حضور تماشاگران بود.

این استقبال زیاد با غافلگیری برگزارکنندگان مسابقه همراه شد و بی‌نظمی زیادی در بیرون از این ورزشگاه به وجود آورد.

در جریان بازی چهار، پنج جیمی‌جامپ به زمین وارد شدند. در اواخر نیمه دوم سه جیمی جامپ به طور همزمان به زمین آمدند. همچنین یک نفر هم با آی‌دی کارت تقلبی خبرنگاری به کنار زمین رفته بود که در نیمه دوم شناسایی و به خارج از ورزشگاه برده شد.

پیش از شروع بازی ایراد یکی از پروژکتورهای ورزشگاه سردار آزادگان باعث شد که این بازی با تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای آغاز شود. همچنین باتوجه به اهمیت نتیجه این دیدار در دیدار استقلال – گل‌گهر، بازی استقلال هم با تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای و همزمان با بازی پرسپولیس شروع شد. این روال ادامه پیدا کرد و داود رفعتی، ناظر این بازی برای شروع نیمه دوم با ورزشگاه آزادی تماس تلفنی برقرار کرد تا هر دو بازی به شکل همزمان آغاز شود.

شمس آذر در این بازی با حضور پرتعداد بازیکنانش در میانه زمین، سعی در خنثی‌کردن تاکتیک‌های اوسمار را داشت اما یک اشتباه توسط سرآبادانی در خط دفاعی باعث شد که این تیم گل دریافت کند.

سعید دقیقی، سرمربی شمس آذر در جریان بازی بارها به عملکرد بازیکنانش اعتراض کرد و به لب خط آمد.

پس از به تساوی کشیده شدن بازی توسط شمس آذر، اوسمار گفت‌وگویی با عیسی آل‌ کثیر داشت و نکاتی را به او منتقل کرد. در همین حین، حسین کنعانی‌زادگان در حال اعتراض به موعود بنیادی‌فر و در ادامه هم‌تیمی‌هایش بود. پرسپولیس در فاصله کمی بعد از خوردن گل تساوی، گل زد و بازی را دو بر یک کرد. در این صحنه آل‌ کثیر با عقب آمدن از پست خودش، یک مدافع را بیرون کشید تا با باز شدن فضا، مسعود ریگی در موقعیت گل‌زنی قرار بگیرد و دروازه را باز کند.

سعید دقیقی که حضور پررنگی در لب خط داشت، پس از به ثمر رسیدن گل سوم پرسپولیس ناامید به روی نیمکت نشست.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید