خبر مهم حاجی بابایی از واریز حقوق خردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس مبلغ جدید همسان سازی

5 دیدگاه
 

خبر مهم حاجی بابایی از واریز حقوق خردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس مبلغ جدید همسان سازی
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به زودی انجام خواهد شد و با این تغییر، حقوق آن‌ها با افزایش ۹۰ درصدی به حدود ۲۰ میلیون تومان خواهد رسید.
به گزارش نبض بازار، طبق اعلام مسئولین واریز حقوق خردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه بر اساس مبلغ جدید همسان سازی خواهد بود در ادامه به آخرین خبری که دراین خصوص بود را بخوانید.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه، متناسب سازی حقوق بازنشستگان از اول فروردین ماه امسال باید اجرا بشود، گفت: بودجه آن هم پیش بینی شده، اما اینکه چرا از اول فروردین ماه اضافه پرداختی ها صورت نگرفته بدلیل برخی موضوعات قانونی است.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه افزود، موضوع ۹۰ درصد متناسب سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم مصوب شده است، یعنی سازوکار اجرایی آن در برنامه هفتم توسعه است که هنوز از سوی شورای نگهبان تایید نشده است.

به گفته این نماینده مجلس، برنامه هفتم توسعه، مصوب مجلس، یکبار از شورای نگهبان اعاده شده، بر این اساس به تازگی برخی مواد را مصوب کردیم و برنامه هفتم مصوب باردیگر به شورای نگهبان خواهد رفت تا دیگر ایرادی نداشته باشد.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر این اساس وقتی برنامه هفتم توسعه تبدیل به قانون بشود، دولت مکلف است احکام جدید حقوق بازنشستگان را نیز صادر کند.

حاجی بابایی گفت: هر زمانی که احکام جدید از سوی دولت صادر شد از اول فروردین متناسب سازی حقوق بازنشستگان محاسبه شده و ما به التفاوت در خرداد ماه واریز خواهد شد.

اخباراقتصاد
افزایش حقوقپربازدید
 

5 دیدگاه. Leave new

 • جبرییل باقی نژاد
  31/05/2024 01:06

  جاجی بابایی می‌گوید حقوق ها به بیست میلیون می‌رسد من می‌گویم باسی سال خدمت حقوق من به ۱۵ میلیون هم نخواهد رسید خواهیم دید کی راست میگوید

  پاسخ
 • اقای حاج بابایی امروز تیتر شده که در همسانسازی کل حقوق شاغل سنجیده نمیشود ایا شما این حرف را تایید میکنید؟ اگر چنین باشد ایا ما بازنشستگان 3 سال دیگر 90 درصد شاغلین را میگیریم؟ اگر نه پس این چگونه همسانسازی محسوب میشود

  پاسخ
 • ناشناس
  31/05/2024 01:33

  میتونند مهرماه حکم بزنند و 6 ماه را بکسره پرداخت بکنند این فرمایش اقای حاج بابایی چندان ایجاد رضایتمندی ایجاد نمیکند

  پاسخ
 • سید عباس موسی خانی
  31/05/2024 14:38

  برای دومین بار می گویم حقوق بازنشستگان رو مانند رفتار معصومین انجام بدهید

  پاسخ
 • مهندس برق اما حکم گارگر
  31/05/2024 19:04

  بعید می‌دونم .بنده با مدرک لیسانس برق سی سال حکم کارگری می‌زدند.چه برسه به این امر.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید