ساخت توالت عمومی شرم آور تمام شیشه ای در وسط پیاده رو !

1 دیدگاه
 

در فاصله یک ساعتی از دالاس شهر سولفورس، اسپرینگ قرار دارد. شهری با جمعیت 15 هزار نفری که به پایتخت لبنیات تگزاس معروف است و برای سالیان سال جاذبه اصلی این شهر موزه آن بوده است البته هیچ کس این شهر را به خاطر مجسمه ی گاوهای آن فراموش نمی کند. در مرکز شهر یک دیوار یاد بود سربازان، یک صفحه بزرگ شطرنج و فضایی بزرگی برای گردهمایی مردم قرار دارد. شهر ذاتا نماینگر یک آمریکا کوچک است البته به جز معکب های کوچک ساخته شده از آینه که درست در وسط مرکز شهر قد علم کرده اند. مکعب ها اشیا عجیبی هستند و واقعا غیرعادی به نظر می رسند. مردم دور این مکعب ها می چرخند و به آن ها زل می زنند. چندین بار وارد و خارج مکعب ها می شوند از لای در سرک می کشند و دوباره داخل می شوند.

اما سوال اینجاست که این معکب های عظیم ساخته شده ازآینه در ابعاد 1.5 در 2.5 متر چه چیزی هستند؟ این مکعب های در واقع سرویس های بهداشتی عمومی شهر هستند. در داخل این مکعب ها تمام لوازم معمولی مختص به یک توالت را خواهید دید. تنها یک ویژگی وجود دارد که مایه ی شگفتی آن شده است. دیوارهای مکعب از شیشه های دو طرفه ساخته شده است. شما می توانید بیرون را ببینید ولی کسی نمی تواند داخل را ببیند.

این دستشویی احساس عجیبی در استفاده کنندگان از آن ایجاد می کند و آن ها هر لحظه این حس را دارند که شاید از بیرون مکعب قابل مشاهده باشند. بعضی از افراد به خاطر به وجود آمدن این حس نمی توانند از این دستشویی استفاده کنند.

 

اخبارجهاندکوراسیون
پربازدید
 

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید